Funkcjonariusze Oddziałów Prewencji Policji w Rzeszowie uratowali mężczyznę, który próbował skoczyć z mostu na ul. Piłsudskiego. 41-letni mieszkaniec Rzeszowa trafił do szpitala.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie odebrał zgłoszenie o osobie, która miała chodzić po barierce mostu na ul. Piłsudskiego. Na miejsce natychmiast wysłano partol Oddziałów Prewencji Policji. Policjanci potwierdzili, że na moście po zewnętrznej stronie barierek stoi mężczyzna. Funkcjonariusze nawiązali z nim rozmowę.

Mężczyzna powiedział, że zamierza skoczyć do wody, nie potrafił jednak podać, dlaczego. Policjanci cały czas rozmawiając z nim, skierowali na siebie jego uwagę.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Wtedy funkcjonariusze podbiegli do barierki łapiąc go za ramiona. Po chwili mężczyzna z pomocą policjantów przeszedł na drugą stronę barierki. Okazało się, że jest to 41-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policjanci przekazali 41-latka wezwanej na miejsce załodze karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama