500 osób odwiedziło w tydzień salon Harley-Davidson. Pierwszy motocykl sprzedany!

0

Za 80 tys. zł został sprzedany pierwszy motocykli Harley-Davidson w nowo otwartym salonie w Rzeszowie legendarnej amerykańskiej marki. W ciągu tygodnia salon odwiedziło ponad pół tysiąca osób.

 

Uroczyste otwarcie salonu H-D w Rzeszowie, który znajduje się przy ul. Ludwika Chmury niedaleko drogi dojazdowej do strefy Dworzysko, odbyło się 24 lutego. Dla klientów salon został otwarty 6 marca.

W pierwszym tygodniu swojej działalności rzeszowski salon Harley-Davidson, który jest największym salonem marki H-D w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów i odwiedzających go gości.

– Odwiedzają nas nie tylko rzeszowiacy, ale również ludzie z innych miast, takich jak Biłgoraj, Tarnów, Kraków czy Katowice – mówi Stanisław Myszkowski, właściciel salonu H-D w Rzeszowie i szef firmy Game Over Cycles.

Spełniają marzenia

Szefowie salonu szacują, że w pierwszych dniach jego działalności obiekt odwiedziło ponad 500 osób. – Pewna para fanów marki Harley-Davidson, która przyjechała do nas z Ustrzyk, a wcześniej mieszkała w Stanach Zjednoczonych, stwierdziła, że ten salon jest taki sam, jak te najlepsze w USA, co jest dla nas ogromnym komplementem – opowiada Myszkowski.

Na rzeszowskie ulice wyjechał już też pierwszy motocykl zakupiony w Harley-Davidson Rzeszów. Kupił go pan Piotr z Rzeszowa, który pracuje w miejscowej firmie BDS Instal.  Była ona wykonawcą wszystkich instalacji w salonie.

– Piotr był więc częścią ekipy tworzącej to miejsce, zakochał się w nim i zaraził naszą pasją. Zawsze marzył o motocyklu marki Harley-Davidson i konkretnie modelu Night Rod Special, tak więc cieszymy się, że dzięki nam wszedł w jego posiadanie. Bardzo się z tego cieszę, choć mnie osobiście w tej sytuacji najbardziej ekscytuje fakt, iż pomogliśmy komuś spełnić marzenie – mówi Stanisław Myszkowski.

Motocykl Night Rod Special został sprzedany za 80 tys. zł. Ceny maszyn legendarnej marki w rzeszowskim salonie zaczynają się już od 27,9 tys. zł. W dniu otwarcia w salonie znajdowało się 12 motocykl marki Harley-Davidson.

Jest i H-D w wersji policyjnej

Rzeszowski salon GOC Harley-Davidson to dwupiętrowy budynek o całkowitej powierzchni 1500 m kw. Znajduje się w nim salon sprzedaży i serwis motocykli H-D, a także salon wystawowy podkarpackiej firmy Game Over Cycles, która jest twórcą i inwestorem obiektu.

W części przeznaczonej na H-D można kupić motocykle amerykańskiej firmy, autoryzowane części, firmową odzież, a także kaski i inne akcesoria. W salonie można obejrzeć najbardziej znane customowe motocykle stworzone przez podkarpacką ekipę, takie jak nagradzany na wielu międzynarodowych konkursach „The Recidivist” – pierwszy na świecie wytatuowany motocykl. 

W części podkarpackiej firmy można również nabyć firmową odzież z linii GOC Wear. Ciekawostką w ofercie salonu jest motocykl Harley-Davidson Road King w wersji policyjnej, wyposażony w najnowszym silnik H-D Milwaukee-Eight.

Oprócz motocykli, w salonie można kupić męską i damską kolekcję odzieży marki H-D, a także specjalne t-shirty salonu z emblematem rzeszowskiego obiektu. Z uwagi na wymianę kolekcji wszystkie produkty z linii odzieżowej GOC są obecnie na wyprzedaży i dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

W salonie prężnie działa również warsztat serwisowy, na którym obecnie znajduje się 6 motocykli.

Rozumieją emocje

Stanisław Myszkowski twierdzi, że pracownikom salonu wiele frajdy sprawiają rozmowy z klientami i odwiedzającymi gośćmi.

– Opowiadamy o Harleyach, pokazujemy ich wyjątkowość, dzielimy się historiami, tłumaczymy co jest unikatowego w motocyklach stworzonych przez GOC. Tworząc ten salon chciałem, żeby to miejsce funkcjonowało właśnie w taki sposób. Żeby przyciągało nie tylko wyjątkowym wyglądem i wystrojem, ale również atmosferą – mówi Myszkowski.

– Wszyscy nasi pracownicy to nie tylko specjaliści w swoim fachu, ale również pasjonaci motocykli. Potrafimy więc zarówno kompetentnie doradzić, jak i zrozumieć emocje takich pozytywnych szaleńców, jak my. A jeśli to kogoś jeszcze nie przekonuje, to zapraszamy na dostępną na miejscu darmową kawę lub czekoladę – zaprasza z uśmiechem właściciel salonu GOC H-D.

Salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00. Jego wizytówką jest dziesięciometrowy pylon wykonany z „pordzewiałej” stali w kształcie silnika Harleya. Do końca roku na terenie salonu ma powstać jeszcze restauracja.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama