Zdjęcie: Materiały prasowe

Pokazy wizażystów, porady specjalistów, warsztaty oraz najnowsze trendy kosmetyczne – w urodzinowy piątek (9 listopada) Galeria Rzeszów zaprasza na Beauty Day poświęcony pielęgnacji i urodzie. Dzień później zaśpiewa Natalia Kukulska. 

Gościem specjalnym 6. urodzin Galerii Rzeszów będzie Magdalena Pieczonka. Słynna wizażystka gwiazd przeprowadzi warsztaty Master Class oraz wyłoni zwycięzców  konkursu pt. „Stwórz Urodzinowy LOOK”. 

Warsztaty urodowe prowadzone przez Magdalenę Pieczonkę połączone z pokazami na modelkach będą niewątpliwie gratką dla miłośniczek makijażu i wizażu. Będzie to również okazja do podpatrzenia trików wizażystki, posłuchania jej porad z zakresu urody i wizażu oraz zapoznania się z najnowszymi trendami i  produktami.

Chcecie zadać kilka pytań Magdalenie Pieczonce lub zrobić z nią zdjęcie? Bądźcie w Galerii Rzeszów w piątek, 9 listopada, od godziny 15:00. 

Zapisy na warsztaty Master Class odbywają się za pośrednictwem profilu facebookowego Galerii Rzeszów, w wydarzeniu „Warsztaty Master Class z Magdaleną Pieczonką w Galerii Rzeszów”. Dołączenie do tego wydarzenia gwarantuje najlepsze miejsce siedzące na widowni podczas warsztatów.

Zdjęcie: Facebook.com / Magda Pieczonka Makeup Artist

A jeśli chcecie sprawdzić się w makijażowym wyzwaniu i otrzymać specjalne nagrody od Magdaleny Pieczonki, koniecznie weźcie udział w konkursie „Stwórz Urodzinowy LOOK”! Zaszalejcie z makijażem, fryzurą i stylizacją ubraniową, stwórzcie idealny „look” na 6. urodziny Galerii Rzeszów!

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Przedstawcie efekt na sobie lub na modelce i wyślijcie zgłoszenie, a będziecie mieli szansę wystąpić na jednej scenie z jedną z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych makijażystek w Polsce, która wybierze zwycięzcę i wręczy wspaniałe nagrody – zachęca Galeria Rzeszów. 

Szczegóły akcji i regulamin znajdziecie na stronie „Konkurs Stwórz Urodzinowy LOOK”. 

Beauty Day będzie również obfitowało w bogaty program pokazów i porad urodowych. Z zaproszonymi ekspertami marek kosmetycznych i dermokosmetycznych będzie można rozmawiać o aktualnych zasadach pielęgnacji, najmodniejszych w sezonie jesienno-zimowym makijażach, najaktualniejszych trendach oraz przedstawimy najgorętsze kosmetyczne nowości dostępne w Galerii Rzeszów.

W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać także z porad ekspertów oraz zapoznać się z ofertą wybranych marek dostępnych w Galerii Rzeszów: Douglas, Giorgio Armani, La Mer, Jo Malone, Super-Pharm, Vichy, Inglot. 

Na tym jednak nie kończą się urodzinowe atrakcje w Galerii Rzeszów. W sobotę, 10 listopada, na scenie wystąpi wielka gwiazda polskiej muzyki – Natalia Kukulska. Autorka hitów „Im więcej ciebie tym mniej’, czy „Wierność jest nudna” rozpocznie koncert o godz. 18:00, który zwieńczy 6. urodziny Galerii Rzeszów. Wstęp bezpłatny.

Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama