Zdjęcie: Facebook.com / Natalia Kukulska
Reklama

Galeria Rzeszów świętuje swoje szóste urodziny. Po piątkowym Beauty Day z udziałem Magdaleny Pieczonki, słynnej wizażystki gwiazd, w sobotę wystąpi Natalia Kukulska. 

Koncert znanej polskiej wokalistki rozpocznie się o godz. 18:00. Wstęp bezpłatny. Natalii Kukulskiej nie trzeba specjalnie przedstawiać. Artystka wydała już dziewięć albumów solowych – ostatni „Halo tu ziemia” ukazał się w 2017 roku, na którym jest 12 electro-popowych piosenek, w których z jednej strony czuć nowoczesność, a z drugiej nostalgię do lat 80.

Natalia Kukulska debiutowała w wieku 7 lat, zdobywając pierwszą w historii polskiej fonografii platynową płytę. Solowe albumy Natalii sprzedały się łącznie w 2,5 milionach egzemplarzy. Wokalistka jest laureatką m.in. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Sopot, Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich, Telekamer i Gwiazd Dobroczynności. 

Do najbardziej popularnych utworów Natalii, które podbijały listy przebojów należą m.in.
„Piosenka światłoczuła”, „Im więcej ciebie tym mniej”, „W biegu”, „Czy ona jest”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Decymy”, „Sexi Flexi”, „Pół na pół”, „To jest komiks”, „Wierność jest nudna”. Nagrywała też utwory do filmów: „Herkules”, „Magiczny Miecz”, „Zakochani”, „Och Karol 2”.

Po koncercie w Galerii Rzeszów z Natalią Kukulską będzie się można jeszcze później spotkać o 20:00 w Empiku. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama