Reklama

Asseco Resovia niepokonana. Rzeszowscy siatkarze wygrali 6. mecz w 6. kolejce PlusLigi. Tym razem z kwitkiem odprawili AZS Olsztyn.

[Not a valid template]

 

Asseco Resovia była zdecydowanym faworytem sobotniego spotkania. Emocje kibicom towarzyszyły tylko w trzecim, ostatnim secie. Dwa pierwsze rzeszowscy siatkarze wygrali gładko do 20 i 16. W trzecim olsztynianie próbowali jeszcze stawiać opór, ale ostatecznie to gospodarze wygrali 29:27 i całe spotkanie 3-0.

MVP meczu został Marko Ivović, który zdobył najwięcej punktów (19) dla Asseco Resovii, Schops 12, Lotman, Konarski po 7, Nowakowski 6. Najlepszą skuteczność w ataku miał Schops (69 proc.). Gospodarze zdobyli 7 punktów po blokach: Nowakowski 2, Lotman, Konarski, Ivović, Schops, Dryja. Z zagrywki – 3: Schops 2, Dryja 1.

Asseco Resovia jest niepokonaną drużyną w PlusLidze. Już niedługo rzeszowscy siatkarze zaczną zmagania w Lidze Mistrzów. 4 listopada o godz. 18:00 zagrają Budvańską Rivijerą Budva. Do poniedziałku do 18:00 (27 października) trwa I etap rezerwacji biletów na to spotkanie. Ceny biletów w I etapie kosztują 25 (normalny) i 15 zł (ulgowy).

II etap rozpocznie się 28 października o 10:00 i potrwa do 3 listopada do 18:00. Ceny biletów: 35 (normalny) i 25 zł (ulgowy). W pierwszym etapie rezerwacji swoich miejsc mogą dokonać posiadacze karnetów.

– Bilety, które w pierwszym etapie nie zostaną zarezerwowane i odebrane, trafią do drugiego etapu, w którym rezerwacji dokonać mogą posiadacze Kart Kibica. Osoby, które nie posiadają Kart Kibica ani karnetów, będą mogły zakupić bilet w kasie w hali Podpromie w dniu meczu. Kasa biletowa czynna jest na 3 godziny przed meczem – przypomina Asseco Resovia.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.