Nie ma już zaproszeń na niedzielną uroczystość obchodów 662. rocznicy lokacji Rzeszowa. Ale w naszym konkursie można wygrać trzy pojedyncze wejściówki.

Obchody założenia Rzeszowa odbędą się w najbliższą niedzielę (17 stycznia) w Filharmonii Podkarpackiej. Główną postacią imprezy będzie światowej sławy jazzman Tomasz Stańko, który jest autorem nowego hejnału Rzeszowa – „Cztery strony świata”. Jego premiera odbędzie się właśnie w Filharmonii.

Obchody rozpoczną się o godz. 18:00. Tomasz Stańko w Filharmonii Podkarpackiej wystąpi także z recitalem. W programie uroczystości zaplanowano jeszcze ceremonię wręczenia Tytułu „Zasłużony dla Miasta Rzeszowa” prof. dr. hab. Janowi Stankiewiczowi ora koncert Agi Zaryan z zespołem Jazz Trio. Obchody poprowadzi Laura Łącz.

Wstęp na uroczystości jest bezpłatny, ale wymagane jest zaproszenie, które w ostatnich dniach można było odbierać w Filharmonii Podkarpackiej, Podziemnej Trasie Turystycznej, Estradzie Rzeszowskiej i Wydziale Kultury Urzędu Miasta Rzeszowa. Zaproszenia rozeszły się bardzo szybko i już ich nie ma.

KONKURS

W naszym konkursie prawidłowo odpowiedzieli na pytanie i spełnili wszystkie warunki: Damian Gębski, Urszula Gębska i Kuba Błażej. Gratulujemy!

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama