Fot. Anna Czerny / materiały prasowe. Na zdjęciu Olga Boczar
Reklama

Olga Boczar, uznana artystka jazzowa, wystąpi w niedzielę (7 lipca) w Parku im. Władysława Szafera w Rzeszowie na osiedlu Słocina. Koncert jest bezpłatny. 

Występ Olgi Boczar będzie pierwszym z dwóch kameralnych koncertów, będących częścią cyklu B-Day Rzeszów. Organizuje go w Parku im. Władysława Szafera Rzeszowski Dom Kultury z okazji 670-lecia miasta. Koncert Olgi Boczar rozpocznie się o godz. 19:00.

– Myślą przewodnią koncertu będzie jej najnowsza płyta pod tytułem „Oddycham”. Album ten został napisany w hołdzie polskiemu wieszczowi Julianowi Tuwimowi i jest kompilacją ośmiu utworów inspirowanych muzyką żydowską – zapowiada Daniel Czarnota z RDK. 

Olga Boczar jest uznaną artystką jazzową, wokalistką, songwriterką, doktorem sztuki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, wykładowcą w klasie śpiewu jazzowego w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Organizatorzy niedzielnego koncertu zachęcają do zabrania ze sobą koców i leżaków. 

Kameralne koncerty w malowniczym parku Szafera przy ul. Powstańców Śląskich w scenerii urokliwego stawu po raz pierwszy odbyły się w 2022 roku. Od tej pory stały się wakacyjną atrakcją kulturalną osiedla Słocina.

(RzN)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama