Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Rzeszowska komunikacja miejska ma już 70 lat. Z tej okazji 29 września br. odbędzie się piknik, na którym zagra zespół Piersi.

Piknik „Multimodalność po rzeszowsku” rozpocznie się o godz. 15:00 od występów zespołów z Rzeszowskiego Domów Kultury. Będą także gry i konkursy dla dzieci z zakresu wiedzy o transporcie publicznym i bezpieczeństwie ruchu drogowego, pokaz udzielania pierwszej pomocy, pokazy medyczne Medycznej Szkoły Policealnej.

O 17:00 zostanie rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Autobus przyszłości”. W ramach pikniku o 18:00 zostanie uroczyście otwarty zmodernizowany Dworzec Lokalny pod wiaduktem Śląskim. Ostatnia część pikniku rozpocznie się o 20:00. Na scenie Rynku wystąpi zespół Piersi.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

 1. Pomagacie, owszem są kierowcy kultura,ale są tęż czarne owce,prymitywy.Ostatnio miałem z takim kontakt.Na razie sprawa jest u P.Filipa,czekam na decyzję.A dalej zostaje Pan prezydent Ferenc.Człowieku nie nazywaj kogoś dziadkiem bo i ty kiedyś nim będziesz.Dzięki że jest taki prezydent,a z ciebie widać że jesteś prymitywem,skoro nie odpowiada ci praca to ją zmień.Nikt na siłę cię tam nie trzyma.

 2. Piknik komunikacji miejskiej MPK a o nas kierowcach ani słowa, ani specjalnych przywilejów dla naszych rodzin, ani rozmów między nami a tymi balaganiarzami z ztmu, ani jakich kolwiek przywilejów, a przecież to dzięki nam te autobusy jeżdżą, to my przyjeżdżamy na przystanek, pomagamy osobom wsiadac, udzielamy informacji odnośnie trasy przejazdu, lini, autobusu, gdzie co sie znajduje, czym i gdzie dojechać. A o nas ani słowa, a tyle robimy, no ale przecież cale zasługi zbiera ratusz i dziadek na czele. A My kierowcy? Przecież nas nie ma, a tez byśmy chcieli wam pasażerom powiedzieć jak wygląda nasza praca, ze robimy za 8 etatów, od informatora po kierowce itd itd. W nagłówku powinno napisać 70lat komunikacji dziadka Ferenca.

 3. Co tam Zespół -jak Piknik z ojazji komunikacji miejskiej to tak
  -Mieszkańcy powinni mieć możliwość zobaczenia tych sterujących tym całym bałaganem
  -powinni mieć możliwość porozmawiania i przekazania uwag tym co siedzą za biurkami i sterują
  -powinni usłyszeć co Ci pociągający za sznurki od komunikacji miejskiej modzą i jakie są perspektywy na kolejne miesiące aby poprawić to co złe

  -A piknik owszem na końcu jako podsumowanie

Comments are closed.