Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News

Do 14 września br. przyjmowane są prace na konkurs „Autobus przyszłości”, który organizuje miasto Rzeszów i Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie.  

Konkurs jest organizowany z okazji 70-lecia komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Zadaniem uczestników jest samodzielne przygotowanie dowolną techniką prac plastycznych przedstawiających, jak będą wyglądały autobusy w przyszłości oraz podróżowanie nimi.

– Liczymy przede wszystkim na kreatywność i pomysłowość – informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

W konkursie mogą brać uczniowie szkół podstawowych klas I-VIII. Jest podzielony na dwie kategorie wiekowe: I-III i IV-VIII. Celem konkursu jest m.in. pobudzenie i rozwój inwencji twórczej uczestników oraz wyrabianie poczucia estetyki. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Prace należy przesyłać do 14 września na adres ZTM w Rzeszowie: ul. Trembeckiego 3, 35-234 Rzeszów, z dopiskiem „Konkurs plastyczny – autobus przyszłości”. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe i okolicznościowe dyplomy.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 21 września, a nagrody będą wręczone 29 września br. podczas pikniku z okazji 70-lecia komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Udział w konkursie jest bezpłatny. Jego szczegółowy regulamin znajdziecie TUTAJ

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama