71 wokalistów w Finale XV Podkarpackiego Festiwalu „Na Skrzydłach Muzyki”

0
Reklama

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na Finał XV Podkarpackiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na Skrzydłach Muzyki”, który odbędzie się w piątek 16 listopada. Występy finalistów ocenią znani artyści: Marika, Kamil Bijoś oraz Arek Kłusowski.

 

XV Finał “Na Skrzydłach Muzyki” odbędzie się w RDK filia Pobitno przy ul. Konfederatów Barskich 43a. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Do pierwszego etapu tegorocznej edycji festiwalu zgłosiło się ponad 100 młodych wokalistów. Jury zakwalifikowało do finału 71 uczestników z 22 miejscowości, którzy zawalczą o Nagrodę Grand Prix ufundowaną przez Ambasadora Festiwalu – Arka Kłusowskiego oraz statuetki przyznawane w czterech kategoriach wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat oraz 16-18 lat.

Wokalne prezentacje uczestników oceni i nagrodzi profesjonalne jury w składzie: Marika (wokalistka, autorka tekstów, artystka sceniczna, dziennikarka radiowa), Kamil Bijoś (wokalista, członek zespołu Sound’n’Grace, finalista „The Voice of Poland” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”) oraz Arek Kłusowski (wokalista, kompozytor, autor tekstów, finalista „The Voice of Poland”).

Przesłuchania konkursowe w formie otwartego dla publiczności koncertu z bezpłatnym wstępem rozpoczną się w piątek o godz. 10:00. Lista finalistów jest dostępna www.rdk.rzeszow.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: