Poszukiwanie niebanalnych propozycji dla zaspokojenia gustów tych, którym nieobca jest scena kulturalna Rzeszowa, to jeden z celów współpracy Estrady Rzeszowskiej i Teatru Maska. Jej owocem będzie klimatyczny koncert Piotra Bukartyka. Autor, kompozytor, artysta poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką. Nazwisko szerokiej publiczności znane od lat, m.in. z piątkowych audycji „Urywki z Rozrywki\” w Trójce.httpv://www.youtube.com/watch?v=t5KNRDa-uy4
Napisał przeszło 400 piosenek, niektóre z nich zostały okrzyknięte radiowymi hitami np. „Kobiety jak te kwiaty\”, „Niestety trzeba mieć ambicję\”, czy „Sznurek\”. W magazynie kulturalnym „Kocham To Co Lubię\” (KTCL) Wojciecha Manna, można było na stałe usłyszeć i zobaczyć Bukartyka z jego pełnym Zespołowym składem – Szałbydałci, który całościowo odpowiadał za oprawę muzyczną KTCL. Bukartyk z Zespołem regularnie pojawia się w line-upie Woodstocku, popełnił także piosenkę „Z tylu Chmur\”, która stała się hymnem tego Festiwalu.
22 listopada 2013r. o godz. 19:00 w ramach Sceny dla dorosłych Teatru Maska, na zaproszenie Estrady Rzeszowskiej zagra w „trójkowym\” duecie, przenosząc widzów w świat magii muzyki i słowa. W czasie godzinnego koncertu pojawią się znane i rozpoznawalne utwory, przeplatane mniej znanymi kawałkami.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!
Reklama