Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Elena Jakubiec

9-letnia Elena Jakubiec z Rzeszowa dostała się do programu „The Voice Kids” w TVP 2. Do swojej drużyny wybrali ją Tomson i Baron, którzy  byli zachwyceni głosem dziewczynki. 

W minioną sobotę na antenie TVP 2 w programie „The Voice Kids” odbyły się przesłuchania „w ciemno”. Polegały one na tym, iż mały wokalista wchodzi na scenę, a trenerzy, czyli Tomson i Baron, Cleo oraz Dawid Kwiatkowski, słuchają jego muzycznych popisów siedząc do niego tyłem. O tym, czy się odwróci dany trener decyduje tylko samo wykonanie utworu.

9-letnia Elenka piosenką „True Colors” Cindi Lauper skradła serce Tomsona i Barona, bo to oni jako pierwsi i jedyni odwrócili swoje fotele podczas wykonywania przez dziewczynkę utworu.

Fot. Materiały prasowe

W trakcie występu rzeszowianki Baron powiedział: – Początek był krzywo, ale teraz już jak aniołek [śpiewa] – mówił gitarzysta zespołu Afromental, który na koniec pochwalił dziewczynkę za to, że ślicznie zaśpiewała. – Rozpływam się – oceniał w trakcie występ Elenki Dawid Kwiatkowski.

Po odwróceniu foteli Cleo najbardziej żałowała, że nie postawiła na Elenkę. Dziewczynka na koniec dostała od Tomsona i Barona czerwoną kaszkietówkę, która oznacza, że należy do ich drużyny. Dziewczynka dla swoich trenerów zaśpiewała także piosenkę „Kołysankę dla okruszka” Seweryna Krajewskiego.  

Elena jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 28 w Rzeszowie, równocześnie uczęszcza do Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec, uczy się śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie oraz tańczy w ZTL Rzeszowianka.

https://www.youtube.com/watch?v=HLtiClpZI9o&feature=share

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama