9-letnia Elena z Rzeszowa wystąpi w styczniu w „The Voice Kids”

Reklama

Śpiewa, tańczy i gra na skrzypcach i ma 9 lat? O kim mowa? O Elenie Jakubiec z Rzeszowa. 5 stycznia wystąpi w przesłuchaniach w ciemno w „The Voice Kids”.

 

Elena Jakubiec 5 stycznia 2019 roku wystąpi w drugiej edycji „The Voice Kids” w TVP 2. Już sam fakt wzięcia udziału w castingu do programu był niesamowitym przeżyciem, nie mówiąc już o samym udziale w nim. Rodzinie Eleny muzyka towarzyszy na co dzień. 

– Wspólnie śledziliśmy muzyczne losy uczestników poprzedniej edycji „The Voice Kids”.  Elenka poprosiła nas o możliwość uczestnictwa w castingu, argumentowała, że to marzenie jej życia. Największe marzenie – mówi nam Iwona Josse-Jakubiec, mama Eleny.

Dla dziewczynki udział w programie był wielką przygodą. Przebywanie z uczestnikami pierwszej edycji „The Voice Kids” np. Roksaną Węgiel, czy Zuzią Jabłońską dawało jej wiele radości.

– Bywały też chwile, kiedy Elenka była naprawdę zmęczona i było ciężko. Mówiła mi: „Mamusiu, nie dam rady”. Wystarczyła jednak chwilka odpoczynku i Elena mobilizowała się, by znów stanąć na scenie i spełniać swoje marzenia – mówi mama 9-latki.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Dla nas, rodziców, to wielka radość patrzeć na swoje szczęśliwe dziecko, które może realizować swoje największe marzenia. „The Voice Kids” to również wspaniała przygoda dla rodziców. Poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi. Połączyła nas pasja naszych dzieci. To niezwykłe – dodaje.

Elena jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 28 w Rzeszowie, równocześnie uczęszcza do Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec, uczy się śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie oraz tańczy w ZTL Rzeszowianka. Mama 9-latki mówi, że jej córka jest otwartym i bardzo wrażliwym dzieckiem.

Elena zaczęła wyśpiewywać różne piosenki mając dopiero 1,5 roku. Zwróciła na to uwagę podczas spacerów niania dziewczynki. Pomimo tak młodego wieku, Elena ma już za sobą udział w licznych konkursach, festiwalach i innych wydarzeniach kulturalnych. Jej kolejnym marzeniem jest nagranie własnej płyty i kariera sceniczna.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama