Dzisiaj tylko RAZEM możemy powstrzymać karnawał nepotyzmu, niekompetencji i kolesiostwa fundowany nam przez jedynie słuszną opcję.

Torwar 31 maja 2015 – właśnie mija pierwsza rocznica konwencji założycielskiej Nowoczesnej. Dla jednych to tylko, a dla drugich aż rok naprawdę ciężkiej pracy. Rok, podczas którego Ryszard Petru dokonał politycznego blitzkriegu.

W polskiej historii politycznej bezprecedensowa jest sytuacja, w której w zaledwie 147 dni udało się zbudować partię i wprowadzić jej 28 przedstawicieli do sejmu. Co ważne, odbyło się to bez „sklejania” ze sobą pod jednym szyldem różnych, już istniejących, mniej, czy bardziej formalnych grup, partii, stowarzyszeń i ruchów.

Stworzyliśmy Nowoczesną od zera, w oparciu o zupełnie nowych ludzi, bez skoczków politycznych i tzw. znanych twarzy.

Dzisiaj Nowoczesna jest najaktywniejszym klubem opozycyjnym w sejmie. Zaangażowaliśmy się w pracę w ponad 100 ustawach, sami składając 11 projektów dobrych zmian w prawie. Jesteśmy wyraźnie słyszani zarówno z mównicy sejmowej, jak i na ulicznych demonstracjach. Nasze poparcie wzrosło z 7,6% do 22%, a Ryszard Petru, nasz lider, cieszy się największym zaufaniem wśród Polaków.

Działamy prężnie zarówno w kraju, jak i tu, na Podkarpaciu. Mocne struktury, liczne akcje, które już się odbyły i mnóstwo tych, które przygotowujemy to zapowiedź tego, że będzie tu o czym pisać 🙂 Nie udałoby się to, gdyby nie ci fantastyczni ludzie, którzy codziennie budują Nowoczesną na Podkarpaciu. Dziękuję Wam wszystkim! Brawo Wy! 🙂 Sami jednak nie damy rady.

Dzisiaj tylko WSZYSCY rozsądni ludzie mogą powstrzymać zawłaszczenie Państwa. Dzisiaj tylko RAZEM możemy powstrzymać karnawał nepotyzmu, niekompetencji i kolesiostwa fundowany nam przez jedynie słuszną opcję. Potrzebna jest dzisiaj wasza odwaga, wiedza i zaangażowanie, szczególnie tu, na Podkarpaciu, w stolicy pożal się Boże dobrej zmiany.

Wielu bacznie nas obserwuje, bo wiedzą, że jeśli uda się u nas, to i uda się w całej Polsce. Liczę na was – razem damy radę! 🙂

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama