Zdjęcie: KMP Rzeszów
Reklama

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku, do jakiego doszło dziś na ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Zderzyły się dwa samochody, ranna została jedna osoba. Policja kieruje ruchem.

Nie ustąpił pierwszeństwa

Dyżurny miejski o zdarzeniu na zbiegu ulic Krzyżanowskiego i Padewskiego został powiadomiony przed godz. 13.30. Na miejsce niezwłocznie skierował ekipę wypadkową rzeszowskiej drogówki.

– Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 49-letni kierujący pojazdem marki Renault Traffic, mieszkaniec Rzeszowa, na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego z Paderewskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu toyotą, 18-letniemu mieszkańcowi powiatu rzeszowskiego – informuje podkom. Magdalena Żuk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Zdjęcie: KMP Rzeszów

Kierowcy byli trzeźwi

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierujący toyotą. Na szczęście jego obrażenia nie są poważne

Reklama

Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Skrzyżowanie, na którym doszło do zdarzenia, jest całkowicie zablokowane w obu kierunkach. Mundurowi na miejscu ręcznie kierują ruchem i wyznaczają objazdy.

(oprac. red)

Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.

 

Reklama