Wielki amerykański hit po raz pierwszy w Europie! Widowisko musicalowe „Abba Club”, ilustrowane niezapomnianymi przebojami legendarnej szwedzkiej grupy Abba, będzie można w marcu zobaczyć w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Rzeszów News patronuje imprezie.

[Not a valid template]

 

Spektakl „Abba Club” to wyjątkowe widowisko muzyczne, wystawiane przez Teatr Musicalowy La Fabrique Musicale. To opowieść o uczuciach: miłości i nienawiści, o nadziejach i marzeniach – zarówno spełnionych, jak i zawiedzionych.

Barman w nocnym klubie obserwuje życie spędzających tam czas młodych ludzi. Poznaje ich życiowe historie, niektórym pomaga, innym współczuje, obok innych przechodzi obojętnie. Wydaje mu się, że jego taki sam los nie może spotkać. Do tej pory wiódł spokojne i nudne życie samotnego kawalera i myśli, że nic się w tej kwestii nie zmieni.

Ciągle też utwierdza siebie i innych w przekonaniu, że prawdziwa miłość nie istnieje. Wszystko jednak do czasu… Przez przypadek na jaw wychodzi jego od dawna skrywana tajemnica, zaś fakt ten sprawia, że nic w jego życiu już nie jest i nie będzie takie samo jak było.

Najlepsze wydarzenie tego sezonu?

Co wydarzy się w życiu Barmana? Czy podzieli los młodych ludzi odwiedzających klub? Czy swoje dalsze życie spędzi w samotności, czy może znajdzie swoją miłość i szczęście? Czy jego historia, jak i historie poznanych przez niego osób, doczekają się tragic czy raczej happy endu?

Spektakl „Abba Club” przynosi odpowiedź na wszystkie te pytania. Jest także bardzo pouczającą lekcją o życiu: nigdy nie jest za późno żeby szczęściem się cieszyć, nigdy nie jest za późno żeby spełniać marzenia, nawet te najskrytsze.

Ta wprost z życia wzięta historia Barmana oraz historie innych bohaterów spektaklu ilustrowane są niezapomnianymi przebojami legendarnej szwedzkiej grupy Abba. W „Abba Club” możemy oglądać młodych aktorów i tancerzy. Dla niektórych z nich widowisko to było scenicznym debiutem.

Spektakl ma szansę stać się najlepszym i najgłośniejszym wydarzeniem tego sezonu. Na scenie zobaczymy znanych i lubianych aktorów, jak również wspaniałych i utalentowanych tancerzy w choreografii Tomasza Tworkowskiego. Spektakl wyreżyserowali Robert Weber i Robert Kudelski. Scenariusz napisał James Marcus Grey.

Za dialogi polskie odpowiadają Robert Kudelski, James Marcus Grey, scenografię – Marek Jotkowski „Mr Jot”, muzykę – Krzysztof Jaszczak, kostiumy – Irina Barna „ANYRI” i Katarzyna Kwiecień-Kaniewska.

OBSADA

Ania – Milena Kanabus

Maria – Natalia Piotrowska /Agnieszka Kudelska

Róża – Ewa Szlachcic

Adam – Wojciech Stolorz

Michał – Tomasz Błasiak/ Robert Kudelski

Tadeusz – Zbyszek Kozłowski

Pan Marek – Jan Bestry

TANCERZE

Anna Andrzejewska, Agnieszka Cichocka, Paulina Gajewska, Marlena Walczewska, Julia Żytko, Mariusz Karpiński, Bartłomiej Marszałek, Paweł Osuch, Patryk Rożniecki.

Spektakl „Abba Club” w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbędzie się 8 marca o godz. 16:00. Bilety w przedsprzedaży: 90, 110 i 130 zł (w zależności od miejsca na sali).

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: Edward Małek, tel. 506 55 39 37,   e-mail: biuro@edma.art.pl, strona: www.edma.art.pl

Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej, Trasa Podziemna (ul. Rynek 26), biuro JP Nieruchomości (ul. Zygmuntowska 9, II piętro), oraz na www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl

KONKURS

W naszym konkursie, aby wygrać podwójne zaproszenia na spektakl „Abba Club”, należało pytanie: w którym roku powstał zespół Abba?

Prawidłowa odpowiedź to rok 1972 r. Nagrodę otrzymują: Tomasz Pasela, Elżbieta Olechowska, Monika Kwiatkowska. Gratulujemy!

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama