Affidea Polska zainwestowała w pracownię diagnostyczną NZOZ Radiologia Rzeszów, która znajduje się  w szpitalu MSWiA w Rzeszowie.

Affidea Polska, która w naszym kraju działa od 15 lat, to sieć nowoczesnych centrów diagnostycznych i radioterapeutycznych. Firma zainwestowała teraz w pracownię diagnostyczną NZOZ Radiologica-Rzeszów.

Pracownia wyposażona jest w aparat do badań tomografii komputerowej, który pozwala na redukcję koniecznego do obrazowania poziomu promieniowania jonizującego, wysokopolowy rezonans magnetyczny nowej generacji, a także pierwszy na Podkarpaciu system otwartego rezonansu magnetycznego, wykorzystywany w badaniach u dzieci oraz osób cierpiących na klaustrofobię.

– Chcemy dalej rozwijać pracownię Radiologica-Rzeszów, bazując na solidnych fundamentach jej dotychczasowej działalności, a także w oparciu o standardy obowiązujące we wszystkich naszych placówkach i nasze międzynarodowe doświadczenie – mówi Wojciech Mizerka, członek zarządu Affidea Polska.

Placówka, oprócz nowoczesnego sprzętu, pochwalić się może również zespołem lekarzy specjalistów z zakresu diagnostyki obrazowej, posiadającym wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu badań tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego.

– Cieszę się, że oddajemy pracownię w Rzeszowie w tak profesjonalne ręce – mówi Rafał Wilk, współwłaściciel Radiologica-Rzeszów.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pracownia rezonansu magnetycznego w Rzeszowie nie jest jedyną placówką medyczną Affidea na terenie Podkarpacia. Firma kupiła inną pracownię diagnostyczną NZOZ Diagnosis-Krosno od spółki Diagnostyka Obrazowa Guz i Ramotowski.

– Z naszych usług blisko miejsca zamieszkania korzystać będą mogli mieszkańcy Podkarpacia, którzy do tej pory odwiedzali nasze placówki zlokalizowane w innych częściach Polski – mówi Agnieszka Szydłowska, dyrektor regionalny Affidea Polska.

Pacjenci nadal będą mogli wykonywać badania w pracowniach w ramach kontraktu z NFZ, a także za opłatą.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama