Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Rzeszowska Fundacja Felineus zachęca do udziału w akcji “Wielka świąteczna zbiórka dla kociaków”, która w niedzielę (2 grudnia) wystartuje w hipermarkecie Bi1 w Rzeszowie. 

Do 31 grudnia będzie trwała zbiórka karmy i akcesoriów dla bezdomnych kotów – podopiecznych Fundacji Felineus, która na co dzień zajmuje się ochroną zwierząt, szerzeniem edukacji prozwierzęcej i promowaniem adopcji.

Zbiórka odbywać się będzie w godzinach otwarcia hipermarketu Bi1 przy ul. Witosa 21. Akcja rozpoczyna się w niedzielę (2 grudnia) i będzie trwała od godz. 11:00 do 17:00. W tym czasie Fundacja Felineus poprowadzi także warsztaty dla dzieci “Świąteczne kocie kartki”.

Oprócz warsztatów będzie można także spotkać się z wolontariuszami Fundacji Felineus.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Bzdura , to że w twoim otoczeniu ludzie koty dokarmiają to nie znaczy że wszędzie tak jest. Każdy domowy zwierzak potrzebuje wsparcia człowieka , jeżeli ty jesteś temu przeciwny to nie buntuj ludzi aby tego nie robili.

  2. Nie dokarmiajcie kotów!! One jedzenia mają w bród. Jak ludzie dadzą im gotowe to koty już całkiem oduczą się polować na myszy i szczury.

Comments are closed.