Zdjęcie: materiały prasowe

W najbliższą środę (21 kwietnia) swoje progi dla klientów otworzy pierwszy sklep ALDI w Rzeszowie. Gdzie on będzie? W Starej Szwalni przy al. Okulickiego.

– Cieszymy się, że zaznaczamy naszą obecność w mieście, w którym dotychczas ALDI nie było obecne. Wierzymy, że ALDI spotka się tu z entuzjastycznym przyjęciem, stając się ulubionym sklepem klientów zarówno ze względu na jakość asortymentu, jak i komfort zakupów – mówi Eliza Polak, kierownik sprzedaży ALDI.

ALDI w rzeszowskiej Starej Szwalni zostanie otwarte w środę o 6:00 rano. Od poniedziałku do soboty będzie czynny do 22:00, a w niedziele handlowe – od 9:00 do 18:00. To drugi sklep tej sieci na Podkarpaciu i 170 w Polsce. Pierwszy otwarto w listopadzie ub. r. w Nisku. Rzeszowski sklep ma 1230 m kw. Będzie w nim pracowało kilkanaście osób. 

Sklep wyposażono w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Znalazły się tu również pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z 77 miejscami parkingowymi, z uwzględnieniem miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Od 21 do 30 kwietnia będą promocje na wszystkie produkty marek ALDI. Promocją objęto m.in. Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, czekoladę orzechową Château, bio oliwę z oliwek Gut Bio czy sok wieloowocowy PureFruit. Dodatkowo, klienci skorzystają z rabatów do 50 proc. na ponad 200 produktów spożywczych.

Klienci, którzy w pierwszych dniach otwarcia odwiedzą sklep, otrzymają również torbę zakupową wielokrotnego użytku, smycz lub żeton do wózka.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama