Reklama

Spektakl dla dorosłych „Dwie połówki pomarańczy” będzie można zobaczyć 13 października w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Ze względu na ogromne zainteresowanie przedstawieniem uruchomiono dodatkową sprzedaż biletów na godz. 16:30. Spektaklowi patronuje Rzeszów News.

 

[Not a valid template]

Spektakl „Dwie połówki pomarańczy” autorstwa Igi Kownackiej i wyreżyserowany przez Marię Ciunelis jest obsadzony przez znanych polskich aktorów. Na scenie, oprócz samej Ciunelis, zobaczymy Ewę Złotowską , Aleksandrę Szwed, Cynthię Kuźniak i Jarosława Boberka.

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zaginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem.

Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie.

A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki – Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się – WSZYSTKO. To jest niegrzeczne przedstawienie.

Spektakl „Dwie połówki pomarańczy” odbędzie się 13 października w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie o godz. 19:00. Ze względu na ogromne zainteresowanie przedstawieniem uruchomiono dodatkową sprzedaż biletów na godz. 16:30. Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych. Bilety w cenie 80 i 85 zł.

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: Edward Małek, tel. 506 55 39 37, e-mail: biuro@edma.art.pl, strona organizatora: www.edma.art.pl. Bilety indywidualne do kupienia w kasie Filharmonii Podkarpackiej, Podziemnej Trasie Turystycznej w Rzeszowie oraz na www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl.

KONKURS

W naszym konkursie na pytanie: W jakim serialu Aleksandra Szwed zagrała ekspedientke Marysię? wszyscy odpowiedzieli prawidłowo: Ranczo. Z ogromnej ilości zgłoszeń wybraliśmy sześcioro zwycięzców. Oto oni: Kamil Bury, Dorota Trześniowska, Jacek Kędra, Elżbieta Olechowska, Michał Szczepański, Ewelina Feruś.

Wszystkim gratulujemy i życzymy udanej zabawy na przedstawieniu!

 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama