Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Aleksiej Łukjaniuk, zwycięzca niedawnego Rajdu di Roma Capitale i aktualny lider klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Europy (FIA ERC), będzie gościem specjalnym 27. Rajdu Rzeszowskiego, który odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia br. 

Rosyjski kierowca zasiądzie za kierownicą Toyoty Yaris Proto, zbudowanej w stajni Dytko Sport w Nysie i przejedzie tym autem odcinek medialny, biegnący ulicami Rzeszowa, w sąsiedztwie galerii „Nowy Świat”, przed startującymi w Rajdzie Rzeszowskim kierowcami.

OS 5 Rzeszów rozpocznie się w piątek, 10 sierpnia, o godzinie 18:00, a popisy słynącego z bezkompromisowej jazdy Łukjaniuka będzie można podziwiać kilkanaście minut wcześniej.

Z liderem ERC będzie można spotkać się także w autoryzowanym salonie Dakar-Toyota Rzeszów w Świlczy. Aleksiej Łukjaniuk będzie tam czekać na wszystkich kibiców w czwartek, 9 sierpnia, od godziny 17:30, natomiast od 10:00 do 18:00 będzie można z bliska obejrzeć Toyotę Yaris Proto.

O 27. Rajdzie Rzeszowskim i programie więcej pisaliśmy TUTAJ. 1 sierpnia poznamy wszystkich uczestników tegorocznego Rajdu. Jego trasa, podzielona na dwa etapy, składa się z 11 wymagających odcinków specjalnych, o łącznej długości ponad 176 km.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: