Zdjęcia: Rzeszowski Dom Kultury i Venter Photoart

Amelia Borkowska i Tomasz Nowak, dwójka młodych wokalistów z Rzeszowskiego Domu Kultury, w IV edycji „The Voice Kids”. Oboje wezmą udział w wokalnych bitwach, które będzie można obejrzeć w sobotę (3 kwietnia) o 20:00 w TVP2.

11-letnia Amelia Borkowska i 13-letni Tomasz Nowak to dwójka utalentowanych wokalistów, których przygoda ze śpiewem trwa od najmłodszych lat. Amelia uczęszcza obecnie na zajęcia wokalne Katarzyny Pasierb prowadzone w Rzeszowskim Domu Kultury filia Wilkowyja, jak również pobiera lekcje w studiu Voice Balance Olgi Boczar.

Tomasz Nowak rozwija natomiast swój talent pod okiem Marcina Florczaka jako uczestnik zajęć RDK filia Biała oraz członek Katedralnego Chóru Chłopięco-Męskiego Pueri Cantores Resovienses.

Amelia i Tomasz, jako jedni z nielicznych, zdołali przejść etap „Przesłuchań w Ciemno” obecnej edycji muzyczno-rozrywkowego programu telewizyjnego „The Voice Kids” i tym samym znaleźli się w wyróżnionym gronie najlepszych młodych wokalistów z całej Polski.

Jako członkowie drużyny Tomsona i Barona wezmą udział w nadchodzących bitwach, w ramach których wyłonieni zostaną finaliści. Emisja programu odbędzie się w sobotę 3 kwietnia o godzinie 20:00 na antenie TVP2.

Dodatkowo Amelia Borkowska i Tomasz Nowak biorą cały czas udział w plebiscycie na najlepszy głos czwartej edycji „The Voice Kids”. Nagrodą dla zwycięzcy będzie voucher na nagranie singla oraz teledysku, a głosowanie na wokalnych faworytów odbywa się na stronie internetowej www.voicekids.tvp.pl/plebiscyt

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama