– Scena, oświetlenie i krzesełka przygotowane od południa na przyjęcie gości – pisze do Rzeszów News internauta „Pisul Maximus”.

[Not a valid template]

 

O godz. 18:00 w Parku Papieskim w Rzeszowie rozpocznie się koncert rodziny Pospieszalskich. Między innymi na takie okazje w Parku wybudowano amfiteatr, który wraz z fontanną kosztował ok. 3 mln zł.

O ostatnich przygotowaniach do wieczornego koncertu poinformował nasz Czytelnik – internauta „Pisul Maximus”. – Obsługa koncertu testuje nagłośnienie… Na razie zimno i pustki – napisał internauta.

„Pisul Maximus” obawia się, że podczas koncertu może być klęska frekwencyjna ze względu na niską temperaturę. Według prognozy z portu lotniczego w Jasionce temperatura może wynieść 17-18 st. C i mogą wystąpić opady. To oznacza, że podczas koncertu może być odczuwalna minusowa temperatura.

Koncert Pospieszalskich jest częścią Dnia Papieskiego w Rzeszowie. O godz. 15:00 w rzeszowskiej katedrze rozpocznie się msza święta, po której uczestnicy przejdą do Parku Papieskiego. Uroczyste otwarcie rozbudowanego Parku rozpocznie się o godz. 16:30. Sam koncert rodziny Pospieszalskich potrwa do godz. 21:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama