Niezwykle poruszające i bardzo profesjonalne wykonanie utworu Christiny Aquilery “Hurt” przez 13-letnią Anię Dąbrowską sprawiło, że uczennica Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie przeszła do kolejnego etapu “The Voice Kids”.
Chyba nikt nie jest zdziwiony, że Ania Dąbrowska bez najmniejszego problemu przeszła sobotnie “przesłuchania w ciemno” w programie “The Voice Kids” w TVP 2. Wykonana przez 13-latkę piosenka Christiny Aquilery “Hurt” poruszyła publiczność i wszystkich trenerów.
– Poziom normalnego “Voica” – komentował jeszcze w trakcie występu Ani Tomson, który po kilkudziesięciu sekundach utworu odwrócił swój fotel wraz Baronem.
Cleo także nie pozostała obojętna na przepiękne, emocjonalne i bardzo profesjonalne wykonanie przez Anię utworu Aquilery. Dawid Kwiatkowski, co prawda, zwlekał, ale w ostatniej chwili też się odwrócił, kłaniając się młodej wokalistce. Ania była niesamowicie poruszona.
– Niestety, nie wyobrażam sobie nie mieć ciebie w swojej drużynie – wyznał Dawid. Ania jednak wyobrażała sobie bycia w drużynie Cleo i to właśnie ją wybrała na swoją trenerkę w dalszych etapach muzycznego talent show.
Na facebookowym profilu “The Voice Kids” pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:
“Pachnie ten występ wygraną. Tak samo, jak po pierwszym występie Roksany [wygrała pierwszą edycję “The Voice Kids” i dziecięcą Eurowizję – przyp. red.] rok temu!”, “Jeśli Cleo dobrze ją poprowadzi – będzie finał”, “Ładna i emocjonalna interpretacja. Będą dwie Anie Dąbrowskie na scenie”, “Najlepszy głos w tej edycji. Brawo!!!”.
“No i mam faworytkę. Niesamowity głos“, “Brawo Aniu! Piękny występ występ!”, “Cleo, cukierek z najwyższej półki”, “Super występ! Wspaniała dziewczyna, tak trzymaj, Aniu” – to kolejne komentarze.
Ania Dąbrowska ma 13 lat. Jest uczennicą Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, kształci się pod okiem dyrektor CSW Anny Czenczek. Mimo młodego wieku zaliczyła już wspólne występy m.in. z Grzegorzem Hyżym, Anią Wyszkoni, Skaldami oraz Mieczysławem Szcześniakiem. Ania jest też laureatką wielu przeglądów piosenki międzyszkolnej, gminnej, powiatowej, konkursów wojewódzkich, ogólnopolskich oraz międzynarodowych.
(jg)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.



![Ponad 2000 pocisków artyleryjskich w Jasionce. Do akcji wkroczyli saperzy z Rzeszowa [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/niewybuchy-jasionka-218x150.jpg)
![Black Hawk nad Soliną. Kontrterroryści działali w trudnych bieszczadzkich warunkach [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/blackhawk-bieszczady-218x150.jpg)

![Ogniste Mikołajki. Mieszkańcy rzucili się do walki z ogniem [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/hermanowa-pozar-mikolajki-07-e1765116382384-218x150.jpg)

![Nocna łuna nad Iwlą. Samochód osobowy zamienił się w kulę ognia [ZDJĘCIA] pożar samochodu](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/chyrowa-pozar-samochodu-08-218x150.jpg)



![W Rzeszowie otwarto wicekonsulat Ukrainy. To pierwsza taka placówka na Podkarpaciu [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/konsulat-ukraina-rzeszow-3-218x150.jpg)

![Prezydent Nawrocki: dzięki takim miejscom, jak hub logistyczny na Podkarpaciu, możliwa jest obrona Ukrainy [FILM & ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/001_Prezydent_Karol_Nawrocki_wizyta_port_Rzeszow_Jasionka_i_POLLOGHUB_20251202_MWB20055-218x150.webp)

![Rusza budowa nowego mostu na DW 877. Jak duże będą utrudnienia w ruchu? [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/most-dabrowiki-umwp2-218x150.jpg)



![Dostawczak w Jeziorze Solińskim. Internauci snują teorie – nikt nie trafił [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/polanczyk-dostawczy-w-wodzie-06-218x150.png)





![Stare rury na Podwisłoczu muszą zniknąć. Rzeszów modernizuje sieć ciepłowniczą [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/10/Projekt-bez-nazwy-3-2-218x150.jpg)










![Kończy się sezon turystyczny w Zamku w Łańcucie. Czeka tam wyjątkowa atrakcja [ZDJĘCIE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/11/muzeum-zamek-lancut-storczyk-218x150.jpg)







