Fot. Marlena Bielińska / Materiały prasowe. Na zdjęciu Anna Wyszkoni
Reklama

5. urodziny Galerii Rzeszów zapowiadają się w dobrym stylu. W sobotę (18 listopada) modowej uczcie będzie przewodniczyć popularna aktorka Ada Fijał, a w niedzielę swoim głosem oczaruje Ania Wyszkoni.

Galeria Rzeszów w sobotę i niedzielę  (18 i 19 listopada) będzie obchodzić swoje 5. urodziny. Z tej okazji na rzeszowian i wszystkich gości w „Sercu Miasta” czeka mnóstwo atrakcji.

Dzień pierwszy urodzinowej imprezy będzie dedykowany modzie, bo to właśnie w tym dniu odbędą się pokazy najnowszych kolekcji marek premium. W trakcie pokazów zaśpiewa też Magdalena Andres, młoda i utalentowana wokalistka z Rzeszowa, finalistka trwającej obecnie edycji programu TVN Mam Talent.

Wystąpi także DJ Ramzes – popularny i ceniony artysta z Rzeszowa. W ramach pokazu przewidziano również atrakcyjne nagrody w licznych konkursach, np. biżuteria, akcesoria, kosmetyki, bielizna, vouchery na zakupy.

Ciekawym punktem sobotniego „Fashion Day” będą też rozmowy o modzie z Adą Fijał.
Ta popularna aktorka, znana szerszej publiczności chociażby z serialu „Barwy szczęścia”, będzie mówić m.in. o klasyce jako głównej tendencji w modzie damskiej oraz o kolorze, wzorze, fasonie i tendencjach tego sezonu.

Modowe atrakcje będą trwały w godz. 15:00-18:00 na placu przy fontannie na poziomie -1. W programie „Fashion Day” z Adą Fijał przewidziane są pokazy mody marek NOBOCO Concept Store, MEDICINE, ROYAL COLLECTION, VISSAVI, CATERINA, HEXELINE, TARANKO, FRANCOISE i SIMPLE.

Pomiędzy pokazami aktorka opowie m.in. o klasyce jako głównej tendencji w modzie damskiej, kolorze i wzorach sezonu: czerwień, krata, kwiaty i motywy florystyczne, bieżących tendencjach: sylwetka oversize, „pudełkowa” i awangardowa, fasonie sezonu, którym jest marynarka oraz najnowszych trendach, czyli srebrze i złocie, inspiracjach latami 70. i klimatem „disco”. 

Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Ada Fijał

Niedziela z kolei upłynie pod znakiem muzyki, ponieważ w Galerii Rzeszów o godz. 17:00 zaśpiewa populara piosenkarka Ania Wyszkoni, znana z takich hitów jak: „Czy ten pani i pani”, czy „Wiem, że jesteś tu”. Wstęp wolny.

 

Zdjęcie: Materiały organizatorów

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama