W piątkowy wieczór w trakcie ponad dwugodzinnego show z efektami świetlnymi i wizualizacjami w rzeszowskim klubie Pod Palmą zabrzmią najwspanialsze utwory zespołu Pink Floyd w wykonaniu pierwszego i najlepszego polskiego zespołu grającego w hołdzie gigantom muzyki rockowej.

[Not a valid template]

Zespół Pink Floyd to zarówno dla fanów, jak i krytyków, muzyczny fenomen wszechczasów. Mimo, że zespół nie koncertuje już od kilkunastu lat, a jego ostatnia płyta ukazała się prawie 20 lat temu, nadal zajmuje czołowe miejsca na listach sprzedaży wszechczasów.

Legendę zespołu utrwalają liczne zespoły coverujące twórczość Floydów, w tym ten najbardziej znany, z Australii, który od kilku lat regularnie odwiedza Polskę i wypełnia największe hale widowiskowe w kraju. Koncerty te nie są jednak dostępne dla każdego – rozmach przedsięwzięcia przekłada się na cenę biletu, dodatkowo trzeba pokonać nieraz kilkaset kilometrów, by dotrzeć na miejsce.

Czy istnieje zatem bardziej dostępna alternatywa? Another – polski tribute to Pink Floyd!

Branie na warsztat muzyki Pink Floyd obarczone jest dużym ryzykiem. Fani Floydów to wymagająca publika i sprostanie oczekiwaniom takich słuchaczy jest wyzwaniem. By odtworzyć przynajmniej częściowo klimat koncertu PF potrzeba posiadać odpowiedni warsztat, przygotowanie muzyczne i przede wszystkim czuć tę muzykę duszą i sercem. Takie warunki zostały spełnione wiosną 2009 roku w Skawinie pod Krakowem, łącząc muzyków a zarazem pasjonatów Pink Floyd. Tak powstała grupa Another – jako pierwszy i przez długi czas jedyny w Polsce tribute Pink Floyd. Zespół skupia się na graniu głównie w klubach, stąd ze względów technicznych trudno włączyć w występ pewne elementy, znane z koncertów pierwowzoru – nie oczekujmy, zatem wielkich ekranów, trójwymiarowych wizualizacji, walących się na scenę gigantycznych ścian. Ograniczona przestrzeń klubu nadaje natomiast koncertom wyjątkowy kameralny klimat i atmosferę współuczestniczenia w wydarzeniu.

Małopolski tribute band znakomicie radzi sobie z repertuarem Pink Floyd. Starannie przygotowane aranżacje muzyczne i wokalne, dbałość o niuanse brzmieniowe bardzo wierne partie gitarowe, zdobywają coraz szersze uznanie wśród fanów z Polski, którzy bardzo licznie odwiedzają i przychylnie oceniają koncerty Another. Na występ Another Pink Floyd składają się najlepsze floydowskie utwory. Można zatem usłyszeć obszerne fragmenty płyt „Dark Side Of The Moon”, „The Wall” czy „Wish You Were Here”. Koncert to zarówno starsze rozbudowane kompozycje, jak i nagrania z ostatniej studyjnej płyty „Division Bell”.

Muzycy zespołu sugerują zachować dystans i świadomość, że na scenie nie wystąpi prawdziwy Pink Floyd – w zamian gwarantują przeżycie wieczoru wypełnionego floydowskim duchem i po prostu dobrze spędzony czas. Warto poczuć się patriotą muzycznym i wybrać się na koncert polskiego Another Pink Floyd!

Szczegóły koncertu:

ANOTHER  –  PINK FLOYD POLSKI TRIBUTE TO

Największe utwory Pink Floyd Live

7 marca 2014 (piątek)

Rzeszów, Klub Pod Palmą, ul.Cicha 4a

wejście 19:00

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

początek 20:00

bilety 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu (miejsca siedzące)

www.facebook.com/events/738177072866760/

bilety na koncert w sprzedaży:

*Sklep Toxic ul. 3 Maja czynne od pon. – pt. w godzinach od 10 do 17.

*Punkt Ksero w budynku głównym Uniwersytetu Rzeszowskiego ul. Rejtana 16c ( parter obok klatki schodowej).

*Sklepik „Michał” w DS Laura ul. Cicha 2, czynne cały tydzień.

*Biuro Epsilon ul. Cicha 4, 35-326 Rzeszów, czynne od pon. – pt. w godzinach 9 do 17, tel.17 872 39 52.

*Kino Zorza ul. 3 maja, czynne cały tydzień od 9 do 21.30, tel.17 853 26 37.

*Trasa Podziemna, czynne od wt. – pt. w godzinach 10 do  17, tel.17 875 47 74.

*Klub Pod Palmą czynne w trakcie imprez.

*Sieć TicketPro: ticketpro.pl

*Na stronie klubu: palma.rzeszow.pl

Reklama