Zdjęcie: Materiały P.P.H.U. CORPORES

Często stojąc przed wyborem mieszkania zastanawiamy się co wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności. Wpływ na decyzję zakupową ma dogodna lokalizacja, rodzaj budownictwa, jego ergonomia, oraz najważniejsze – stosunek metrażu do ceny i jakości. Wszystkie te elementy w swojej ofercie skupia ogólnopolski deweloper P.P.H.U. CORPORES z siedzibą w Rzeszowie, który proponuje swoim klientom nowoczesne, niezwykle komfortowe mieszkania w zacisznej okolicy, oddalonej od centrum o 15 minut drogi.

Apartamenty Plenerowa to propozycja dla ludzi pragnących ciszy i spokoju, ale jednocześnie blisko   najważniejszych punktów miasta. Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Strzelniczej, znajdującej się w niewielkiej odległości od Alei Wincentego Witosa. 7 kondygnacyjny budynek znajduje się w sąsiedztwie niskiej zabudowy mieszkalnej. Spokojna okolica oddalona od ścisłego centrum miasta ok. 3,5 km daje poczucie komfortu oraz możliwość pełnego zrelaksowania się w zaciszu swojego mieszkania. W pobliżu inwestycji znajdują się sklepy, centra handlowe, apteki, placówki medyczne, lokale gastronomiczne, przedszkola, szkoły oraz place zabaw. Bliskość przystanków MPK sprawia, że miejsce to przeznaczone jest zarówno dla osób z samochodem jak i tych niezmotoryzowanych.

Zdjęcie: Materiały P.P.H.U. CORPORES
Zdjęcie: Materiały P.P.H.U. CORPORES

P.P.H.U. CORPORES oferuje Państwu 42 mieszkania: jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchni od 34 do 80 m2 usytuowane na siedmiu kondygnacjach. Ergonomiczne mieszkania zaprojektowane zostały z niezwykłą starannością i dbałością o detale, co daje możliwości indywidualnej aranżacji w sposób dostosowany do potrzeb kupującego.

Ciekawą architekturę i nowoczesną bryłę budynku podkreślają przestronne balkony, loggie i tarasy.  Wysoka jakość wykończenia klatek schodowych podkreśla prestiż miejsca i kameralność. Apartamenty Plenerowa wykonane zostaną według tradycyjnej technologii, przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Budynek wyposażony został w nowoczesne, cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje. Dla wygody mieszkańców na każdej kondygnacji usytuowane są komórki lokatorskie przynależne do poszczególnych mieszkań, a w części podziemnej budynku znajduje się garaż z miejscami postojowymi i  boksami na jednoślady.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!
Zdjęcie: Materiały P.P.H.U. CORPORES
Zdjęcie: Materiały P.P.H.U. CORPORES

,,Zielona okolica”, place zabaw oraz okoliczny park to idealne miejsce na wspólnie spędzone rodzinne popołudnie, jogging czy spacer z pupilem.

Apartamenty Plenerowa to miejsce dla każdego kto z jednej strony ceni spokój, bezpieczeństwo i komfort wynikający z dogodnej lokalizacji, z drugiej zaś chce mieć wszystko na wyciągnięcie ręki. To doskonałe miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny, to Twoje miejsce na mapie Rzeszowa.

Szczegółowe informacje na temat sprzedaży mieszkań dostępne pod numerem tel. 883 883 700 lub na stronie dewelopera www.ap.corpores.com.pl

Reklama