Reklama

– Pozostaje tylko czekać na płytę, ponieważ scena nie tylko polska, ale światowa czeka na takich artystów jak ty – mówił Tomson z Afromental, po występie Arka Kłusowskiego. Rzeszowianin przeszedł do finału The Voice of Poland.

W sobotni  wieczór w programie The Voice of Poland w TVP 2, Arek „Aro” Kłusowski, jako pierwszy zaśpiewał solo utwór „Crazy” grupy Aerosmith. Następnie w duecie z Michałem Grobelnym zaśpiewali „Stand by my woman” Lenny Kravitz`a. Pierwszą piosenką znów oczarował jury. – Słuchałem nowej piosenki. Piosenki Twojej właśnie. Trochę się martwiłem o ciebie, bo brnąłeś przez nią bez bandu… Podobało mi się bardzo – podsumował występ 21-letniego rzeszowianina Marek Piekarczyk.

– Dużo rzeczy już zostało powiedzianych, mega dużo superlatyw, wszystkie są prawdziwe i szczere. Pozostaje tylko czekać na płytę, ponieważ scena nie tylko polska, ale światowa czeka na takich artystów jak ty stary. Więc rób to dalej tak jak robisz, a będzie wszystko dobrze – komentował występ Arka Tomson. – Mam nadzieję, że ludzie, którzy oglądają ten program zadecydują jakiego artysty brakuje im na polskiej scenie, czy to mają być twórcy czy odtwórcy. Arek jest twórcą – dodał Baron.

httpv://www.youtube.com/watch?v=8K2cegd1AYQ&list=PLvyvHlxRvHNHVoOwK9j_aIBnehdSmbSru#t=19

Trenerom było najtrudniej ocenić występ w duecie. Edyta Górniak po odsłuchaniu „Stand by my woman” Lenny Kravitz`a, w wykonaniu Arka i Michała, ze łzami w oczach wyznała – To jest właśnie ten moment, kiedy nie rozważam zaproszenia do kolejnej edycji. Jest to bardzo niesprawiedliwe, że oboje nie staniecie w finale. Oboje zasługujecie na finał.

– Trzeba mieć odwagę by mówić i śpiewać o miłości. Jesteście gotowi do tego, by ujeżdżać scenę i nie ma co was porównywać – komentował Baron. – Dlatego myślę, że oboje śpiewacie sercem. Damy ludziom zdecydować i punktację zawęzimy do minimum – dokończył Tomson. – 51 Arek, 49 Michał.

Widzowie zadecydowali – mamy finalistę w The Voice of Poland. Oprócz Arka Kłusowskiego, dostali się: Jagoda Kret, Mateusz Ziółko i Ernest Staniaszek. Finał programu będzie można zobaczyć 30 listopada o godz. 20 w TVP2.

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: