Reklama

– Młody, nietuzinkowy i szalenie charyzmatyczny – tak reklamuje Arka Kłusowskiego wytwórnia Universal Music Polska, która podpisał kontrakt płytowy z rzeszowskim wokalistą.

„Wokalista Arek Kłusowski dołączył właśnie do grona artystów Universal Music Polska! Już niedługo finalista III edycji programu “The Voice of Poland” zaprezentuje Wam singiel, który zapowiadać będzie jego pierwszą solową płytę! Czekamy z niecierpliwością!” – informuje wytwórnia na swoim oficjalnym fan page na Facebooku.

Są już pierwsze komentarze: „Zasłużył. Czekamy”, „No i pięknie.  To już któryś uczestnik Voice’a z kolei dołącza do Universal Music Polska. No i super.  Niech się rozwijają zawodowo – muzycznie, zdobywają doświadczenia, wydają płyty. Tymczasem czekamy na efekty wspólnej pracy”, „Najwybitniejszy głos poprzedniej edycji, wcale się nie dziwię, że robi ekspresowo karierę – gratuluję i trzymam kciuki, za pozostanie na ryku muzycznym jak najdłużej, tak oryginalnej postaci i głosu!”.

21-letni Arek Kłusowski z Rzeszowa był finalistką poprzedniej, trzeciej edycji The Voice of Poland. Programu nie udało mu wygrać, ale sam udział w finale był dla niego ogromnym sukcesem. – Udowodniłem sobie to, co chciałem w życiu. Dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli, wysyłali sms-y. Stojąc tutaj jestem dowodem na to, że warto spełniać swoje marzenia- mówił Arek na zakończenie programu.

– Wiem, co chcę w życiu robić. Mam już gotowy materiał na płytę. Ten program może otworzyć mi ścieżki – powiedział Arek. Trenerzy programu byli pod wrażeniem głosu 21-latka.

– Ma niesamowity wokal, który może wykonać najśmielsze, najtrudniejsze kompozycje. On wie, po co jest na tej scenie. On wie, że ludziom trzeba dać radość, rozrywkę, emocje – mówił Tomson, jeden z trenerów.

W ostatnim czasie Arka Kłusowskiego można było usłyszeć na koncercie poświęconym Kasi Markiewicz, uczestniczce IV edycji The Voice of Poland. Zaśpiewał dwa utwory: “Angie” i “A song for you”. Już niedługo premiera pierwszego singla Arka. Do współpracy nad utworem zaproszeni zostali Baron z zespołu Afromental i Maciej Zeman, jeden z najbardziej obiecujących polskich producentów.

httpv://www.youtube.com/watch?v=VTHsSc0s0xU

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.