Zdjęcie: Tomasz Matuszewski / Facebook.com. Na zdjęciu od lewej: burmistrz Sanoka i Artur Kondrat

Artur Kondrat nie jest już dyrektorem wydziału organizacyjnego-administracyjnego Urzędu Miasta Rzeszowa. Właśnie został wiceburmistrzem Sanoka. 

Artur Kondrat dyrektorem wydziału organizacyjno-administracyjnego był od 2011 roku. Wcześniej był miejskim rzecznikiem praw konsumenta, teraz z ratusza przeniósł się do Urzędu Miasta Sanoka, gdzie został pierwszym zastępcą burmistrza ds. rozwoju.

„Na nowym stanowisku życzę panu Arturowi wielu sukcesów i pomyślności” – napisał na Facebooku Tomasz Matuszewski, burmistrz Sanoka.

To, że Artur Kondrat zawędrował do Sanoka to nie przypadek. Z miastem Zdzisława Beksińskiego jest związany od 25 lat – stąd pochodzi jego żona, z którą w Sanoku mieszka od 10 lat. 

Na stanowisku dyrektora wydziału organizacyjno-administracyjnego Artura Kondrata zastąpiła dr Alicja Trzyna, która do tej pory była wicedyrektorem tego wydziału. 

Dr Trzyna jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Tytuł doktora uzyskała na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego broniąc rozprawę pt. „Administracyjno-prawnych aspektów ochrony osób niepełnosprawnych”. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zanim rozpoczęła pracę w Urzędzie Miasta pracowała z Tadeuszem Ferencem, prezydentem Rzeszowa, w Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowe Miasto”. Pracę w rzeszowskim ratuszu zaczynała od funkcji kierownika referatu prezydialnego, a następnie pracowała jako zastępca dyrektora wydziału organizacyjno-administracyjnego.  

– Dziękuję za ten awans. To dla mnie duże wyróżnienie, że mam przyjemność kierować największym wydziałem, w którym pracuje 150 osób i którym przez ponad 20 lat kierowali mężczyźni. Dołożę wszelkich starań, aby dobrze pracować dla dobra mieszkańców i urzędu – mówiła w poniedziałek w ratuszu dr Alicja Trzyna. 

– Nie ma co dziękować, tylko za robotę się brać – odpowiedział jej pół żartem, pół serio Tadeusz Ferenc.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama