Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Były wokalista i gitarzysta Myslovitz w maju i czerwcu zagra w siedmiu polskich miastach. Jest wśród nich także Rzeszów. 

Jesienią 2021 roku Artur Rojek razem z zespołem odwiedził 17 miast w ramach trasy „Bez Końca”, promującej jego ostatnie solowe wydawnictwo „Kundel”. Sale koncertowe były wypełnione po brzegi. 

Artysta rusza w drugą część trasy – tym razem w odsłonie klubowej. Podczas zaplanowanych na maj i czerwiec koncertów będzie okazja, by tańczyć zarówno do utworów z solowych płyt Artura Rojka, jak i przebojów z repertuaru Myslovitz.

W sumie artysta razem ze swoim zespołem odwiedzi siedem miast: Bielsko-Białą, Rzeszów, Poznań, Warszawę, Gdańsk, Kraków i Katowice. W Rzeszowie Rojek zagra 22 maja w klubie Pod Palmą. 

W repertuarze pojawią się również premierowe utwory – część nowego projektu artysty, który już wkrótce ujrzy światło dzienne. W międzyczasie Rojek wystąpił gościnnie w utworze „Tęsknię sobie” autorstwa sanah, który pojawił się w internecie pod koniec marca.

Bilety na drugą część trasy „Bez końca” będą dostępne w sprzedaży od wtorku, 5 kwietnia od godziny 10:00 na stronie ebilet.pl

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama