Artur Strączek, nowy idol nastolatek, nagrał singiel [VIDEO]

20-letni Artur Strączek, student z Rzeszowa, który próbuje swoich sił na polskiej scenie pop, nagrał singiel „Nasza Krótka Historia”. Zapowiada on pierwszy album nowego idola nastolatek.

 

Artur pochodzi z Jarosławia, w Rzeszowie studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Muzyką zajmuje się od dziecka. Już w szkole podstawowej brał udział w różnych konkursach i przeglądach piosenek. Muzyczną pasją zaraził się od swojego taty, który grał w zespole muzycznym. Rok temu do sieci wrzucił swój wspólnie nagrany z ojcem cover Jassie J  „Price Tag” . Od tamtego czasu grono odbiorców Artura stawało się coraz większe. Jego profil na Facebooku „polubiło” już ponad 45 tysięcy osób.

Coraz większą popularność Artura wśród nastolatek zauważyła wytwórnia płytowa My Music, która zaproponowała mu współpracę. W kwietniu tego roku 20-latek nagrał teledysk do piosenki „Płomień” promującą Young Stars Festival, na którym wystąpił 26 kwietnia w Poznaniu. Na tym Festiwalu zagrali też inni idole nastolatków: Dawid Kwiatkowski, Jula, czy Natalia Szroeder.

Artur Strączek nagrał właśnie singiel „Nasza Krótka Historia”, zapowiadający pierwszy album nowego idola nastolatek. Sam tytuł piosenki sugeruje historię miłosną zakochanej pary. Nawiązuje również do marzeń, nadziei oraz uczy, by nie poddawać się jak i wierzyć w miłość. Przekaz teledysku jest taki, że los płata nam różne sytuacje, ale nie możemy przekreślać życia po jednej porażce.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Teledysk nagrywany był w różnych miejscach na terenie Poznania. Artur wystąpił w nim z Dorotą Salamończyk, młodą zdolną aktorką jednego z poznańskich teatrów. Klip przedstawia przełom nocy i dnia, piękne plenery, wschód słońca.  Głównym motywem była ucieczka zakochanych prosto przed siebie. Teledysk nagrywany był od 2:30 w nocy do 10:00 rano. Teledysk, po trzech dniach od opublikowania go w serwisie Youtube.com, ma już ponad 18 tys. odsłon.

https://www.youtube.com/watch?v=qllWTv7pHJk

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama