Województwo podkarpackie kontynuuje współpracę z siatkarskim mistrzem Polski Asseco Resovią. Dziś zarząd województwa podpisał z klubem umowę sponsorską.

[Not a valid template]

 

Umowę w imieniu zarządu podpisali marszałek Władysław Ortyl oraz członek zarządu Bogdan Romaniuk. Asseco Resovię reprezentował wiceprezes klubu Bartosz Górski. Klubem. W spotkaniu uczestniczył także dyrektor departamentu promocji, turystyki, sportu i współpracy międzynarodowej urzędu marszałkowskiego Jarosław Reczek.

Asseco Resovia to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek Podkarpacia. Transmisje telewizyjne meczów z udziałem klubu stanowią 75 procent ogółu wszystkich prezentowanych spotkań w sezonie 2012/2013.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Natomiast siatkówka zaraz po piłce nożnej i skokach narciarskich jest najchętniej oglądaną dyscypliną sportu. Również współczynnik sprzedaży karnetów należy do najwyższych w Polsce i stanowi 95 proc. dostępnych wejściówek. Hala Podpromie niemal w każdym meczu zapełnia się do ostatniego miejsca – informuje Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Dzięki umowie logo województwa pojawi się na powierzchni reklamowej, m.in. na koszulkach zawodników, elementach reklamowych na hali i stronie internetowej klubu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama