Reklama

Rzeszowscy siatkarze rozegrają dzisiaj (15 listopada) we własnej hali mecz z Transferem Bydgoszcz. Początek o godz. 14:45. Transmisja w Polsat Sport.

Asseco Resovia ostatnie trzy mecze w PlusLidze rozegrała na wyjeździe. Dzisiaj będzie walczyła o dziesiąte zwycięstwo z rzędu. Rzeszowscy siatkarze po dziewięciu kolejkach nadal są niepokonani. Dotychczas zgromadzili 26 punktów. Liderem tabeli PlusLigi jest PGE Skra Bełchatów, rzeszowianie zajmują drugie miejsce.

– Cały czas chcemy wygrywać, walczymy o jak najwyższą pozycję przed fazą play-off. Każde zwycięstwo nas nakręca i cieszymy się z tak dobrego startu. Mam nadzieję, że nasza dobra passa potrwa bardzo długo – mówi dla oficjalnej strony Asseco Resovii Dawid Konarski, który został wybrany najlepszym zawodnikiem, rozegranego w środę meczu z Effectorem Kielce.

– Transfer Bydgoszcz ma na pewno lepszy sezon niż ten zeszły, jednak na co ich stać zobaczymy dopiero w sobotę. Zapowiada się ciężki pojedynek ale nie ma łatwych spotkań. My ze wszystkimi musimy grać na sto procent – dodaje atakujący rzeszowskiego klubu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: