Fot. Trzyserca.pl. Na zdjęciu 4-letni Miłosz Joniec
Reklama

Koszulkę z podpisem Kamila Stocha, film „Planeta Singli 2” z autografem Macieja Stuhra, obraz Pałacu Prezydenckiego od prezydenta RP Andrzeja Dudy – to tylko część przedmiotów, które można wylicytować podczas 5. edycji A[u]kcji Trzy Serca organizowanej przez studentów Politechniki Rzeszowskiej. 

Charytatywną aukcję organizują, podobnie jak w poprzednich latach, studenci Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej Brief PRz. Tym razem pomagają 4-letniemu Miłoszowi Jońcowi z Brzózy Królewskiej, choremu na mukowiscydozę.

Miłosz urodził się 27 kwietnia 2015 r. jako największe, wyczekiwane i upragnione szczęście swoich rodziców. Niestety, ich radość trwała zaledwie kilka godzin, ponieważ już w pierwszej dobie życia pojawiły się problemy z jelitami, jak i całym układem pokarmowym. Wszystkiemu winna okazała się mukowiscydoza, z którą Miłosz dzielnie zmaga się od swych pierwszych chwil.

Pieniądze z tegorocznej licytacji zostaną przeznaczone na leczenie chłopca. Do wylicytowania są bardzo cenne przedmioty. Oprócz już wspomnianych na początku, wśród nich znajdziemy jeszcze: piłkę z podpisem Zbigniewa Bońka, zdjęcie z autografami Stefana Horngachera i Adama Małysza, książki (m.in. „Okularnik” Katarzyny Bondy, „110 %” z autografem Rafała Sonika), pióro Parker od Jerzego Buzka, Konstytucję RP z podpisem Radosława Sikorskiego.

Na liście przedmiotów do wylicytowania są także płyty muzyczne, m.in. „Live at Enter” z autografem Leszka Możdżera, „Feat.Rafi”, Ani Karwan, „Nie na zawsze” Magdy Steczkowskiej, „My” zespołu IRA, „Arachne” grupy Hunter. Jest też coś dla spragnionych ekstremalnych wrażeń – voucher na grę w paintball dla 10 osób. Nie brakuje też filmów, jak choćby „Disco Polo” z udziałem Joanny Kulig, „Kochaj i Tańcz”. Z kolei Ewa Chodakowska przekazała program „Bikini” z autografem.

Licytować można także zdjęcia Grzegorza Krychowiaka i Dawida Kubackiego z autografami, kubek od Jurka Owsiaka, zaproszenie do Zamku w Łańcucie dla 5 osób, lot balonem, vouchery w hotelach Gołębiewski, Redyk Ski & Relax, Sadova, koszulki Asseco Resovii, Poland Rock Festiwal, Krzysztofa Hołowczyca, piłkę z autografem Małgorzaty Glinki, oraz unikatowe karty z piłkarzami Śląska Wrocław, gadżety zapachowe od Doroty Szelągowskiej, czy czapkę Oktoberfest. 

Pełną listę przedmiotów na licytacji znajdziecie na stronie trzyserca.pl. Tam też możecie licytować, podobnie jak bezpośrednio na Allegro. Link – TUTAJ.

– Pierwsza tura licytacji ruszyła 15 kwietnia i potrwa 2 tygodnie, a po świętach będziemy wrzucać na licytację kolejne przedmioty, które jeszcze do nas docierają, m.in. muszka od Janusza Korwina-Mikkego nie jest jeszcze wystawiona. Cała akcja zakończy się około połowy maja – wyjaśnia Alicja Korzeniowska z biura organizatorów A[u]kcji Trzech Serc.

4-letniemu Miłoszowi można pomóc również dokonując wpłaty na konto: Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą, 49 1020 3466 0000 9302 0002 3473.
W tytule wpłaty należy wpisać: “dla Miłosza Joniec””. Aby przekazać 1% podatku dla Miłosza należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000064892 oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “618/32/15 Miłosz Joniec”.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama