Zdjęcie: Namysław Tomaka / Rzeszów News
Reklama

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, gra w tenisa ziemnego całkiem nieźle. Chcesz go pokonać, jednocześnie pomagając dzieciom? Weź udział w aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019. 

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w 2019 roku odbędzie się 13 stycznia. Pieniądze będą zbierane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Tadeusz Ferenc, jak co roku, bierze udział w licytacji na rzecz WOŚP. Co tym razem postanowił wystawić na charytatywną aukcję? Można powiedzieć, że coś unikatowego i chyba nawet oryginalnego. Prezydent proponuje mecz tenisa. 

Nie od dziś wiadomo, że Tadeusz Ferenc jest zapalonym sportowcem. W młodości był piłkarzem, a teraz wciąż jest aktywnym tenisistą. Ci, którzy mieli okazję z nim zagrać, twierdzą, że pomimo prawie 80 lat niczym w grze nie ustępuję młodym. 

Warto też dodać, że Tadeusz Ferenc zdobył Mistrzostwo Polski Parlamentarzystów, gdy w latach 2001-2002 zasiadał w ławach poselskich. Prezydent w tenisa gra kilka razy w tygodniu. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Prezydent, mimo wielu obowiązków, zawsze znajdzie czas na partyjkę tenisa. Mecz z nim może być nie lada wyzwaniem i ciekawym starciem dla fanów tego sportu” – czytamy w opisie aukcji.

Mecz będzie można licytować na Allegro – TUTAJ

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama