Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Traficar, największy operator carsharingowy w Polsce, wkracza do Rzeszowa. Od od 3 października będzie wypożyczał na kilometry samochody, zarówno osobowe, w tym elektryczne, jak i dostawcze.

Traficar był jedną z pierwszych firm w Polsce, które zaczęły oferować auta w car-sharingu. Z aut na kilometry korzystają głównie studenci. W Traficar płaci się za przejechane kilometry, a nie za minuty jazdy.

– Rzeszów doskonale wpisuje się w naszą strategię rozwoju. To również jedno z szybciej rozwijających się pod względem technologicznym miast Polski, gdzie po prostu nie może nas zabraknąć – mówi Konrad Karpiński, dyrektor operacyjny firmy Traficar.

W Rzeszowie dostępna będzie pełna gama floty Traficara. – Opłaty parkingowe, uciążliwe ubezpieczenia i przeglądy czy też koszty paliwa – to wszystko załatwiamy my, a klienci mogą spokojnie cieszyć się swoją podróżą – zachęca Karpiński. 

Opłata startowa wynosi 4,99 zł. Za każdy przejechany kilometr samochodem miejskim trzeba zapłacić 1,89 zł, dużym samochodem miejskim – 2,19 zł, małym samochodem dostawczym – 1,99 zł, dużym – 2,99 zł. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

25 września Traficar otworzył swoją strefę w Rzeszowie i z tej okazji z kodem RZESZOW każdy rejestrujący się użytkownik może zdobyć 50 zł do wykorzystania na pierwsze przejazdy w usłudze. Wystarczy, że wpisze kod podczas rejestracji w aplikacji Traficar.

Natomiast dzięki wcześniejszemu otwarciu strefy możliwe będzie zakończenie przejazdu, podróżując z innych miejsc, w których działa usługa. Wszystkie samochody trafią do Rzeszowa 3 października.

Aplikacja Traficar dostępna jest w sklepach Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama