Zdjęcie: Twitter.com / Robert Kubica
Reklama

Cezary Gutowski i Aldona Marciniak, autorzy książki „Niezniszczalny”, opowiadającej historię Roberta Kubicy, spotkają się z czytelnikami w Empiku w Galerii Rzeszów w czwartek, 18 kwietnia.

Robert Kubica w tym roku, po ośmiu latach przerwy, wrócił do ścigania się w Formule 1. Jest w nim wszystko, co kochają widzowie pod każdą szerokością geograficzną: dziecięca pasja, młodzieńcze lata wyrzeczeń, rozłąka z rodziną, wielkie sukcesy i bolesne porażki, dramatyczne wypadki, walka o życie, zdrowie, powrót do wyczynowego sportu.

Kariera Roberta Kubicy jest pełna momentów, w których dokonywał wręcz niewyobrażalnego – pokazujących nie tylko, jakim jest sportowcem, ale przede wszystkim, jakim człowiekiem.

Tę historię opowiadają Cezary Gutowski, śledzący karierę Roberta od 2002 roku jako dziennikarz „Przeglądu Sportowego”, oraz Aldona Marciniak, która dołączyła do zespołu „PS” w 2006 roku jako redaktorka i dziennikarka zajmująca się sportami samochodowymi.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Spotkania autorskie przyciągają mnóstwo fanów Roberta Kubicy, z którymi autorzy jego biografii chętnie dzielą się anegdotami i analizują obecna sytuację w F1. Cezary Gutowski i Aldona Marciniak, autorzy książki „Niezniszczalny”, spotkają się z czytelnikami o godz. 18:00 w Empiku w Galerii Rzeszów (al. Piłsudskiego 44) w czwartek, 18 kwietnia.

Zdjęcie: Twitter.com / Cezary Gutkowski

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama