Zdjęcie: Jeremi Astaszow / Ave Teatr

Miłośnicy dobrej i mądrej komedii – jeden z waszych ulubionych teatrów rozrywkowych – Ave Teatr – właśnie się „odmroził” i wraca do grania swoich teatralnych hitów. 

Już 26 czerwca (piątek) Ave Teatr zagra w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. Dąbrowskiego 83) o 19:45 „Kobietę na zamówienie” N. Fostera z udziałem Beaty Zarembianki, Jacka Kawalca i Darka Niebudka.

Kolejny spektakl w Rzeszowie zagrają w sobotę, 4 lipca o 19:45. Będą to „Historie łóżkowe” N. Fostera z udziałem Beaty. Zarembianki, Marty Sroki, Kornela Pieńko, Aleksandra Janiszewskiego, Piotra Rybaka. 

– Jesteśmy otwarci na różne propozycje, nie ukrywamy, że tak jak wszyscy artyści w obecnej sytuacji szukamy możliwości grania i zarabiania – mówi nam Beata Zarembianka, dyrektor „Ave Teatru”. 

– Pragniemy również naszej stęsknionej publiczności umożliwić uczestnictwo w kulturze. Jeżeli będzie zapotrzebowanie widzów, z chęcią zagramy kolejne przedstawienia – dodaje. 

W Ave Teatrze obowiązuje reżim sanitarny, a to oznacza, że po przerwie związanej z epidemią koronawirusa spektakle będzie mogło zobaczyć o połowię mniej widzów – w sprzedaży jest tylko 50 proc. miejsc na widowni. W trakcie spektaklu będzie też zamknięta szatnia, aby zminimalizować kontakt widza z pracownikami. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Kobieta na zamówienie” to historia Billa (Jacek Kawalec), nudnawego statystyka w stosownym wieku, który dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona (Dariusz Niebudek) – niecodzienny prezent.

Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. 10 cech idealnej kobiety, o której marzy każdy facet. Bill początkowo niechętnie przyjmuje zadanie wypełnienia ankiety, jednak z czasem idea stworzenia kobiety idealnej wciąga go bez reszty. Chwilę później niewinny prezent (Beata Zarembianka) puka do drzwi… 

O „Historiach łóżkowych” możecie więcej przeczytać w naszej recenzji TUTAJ. Bilety w cenie 60 zł można kupić w serwisie kupbilecik.pl 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama