Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News
Reklama

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje o “awarii systemowej” biletomatów i tablic elektronicznych na przystankach autobusowych  Rzeszowie. 

W poniedziałek ZTM, który odpowiada za organizację miejskiej komunikacji, informuje, że w poniedziałek, 8 kwietnia nie działają serwisy informacyjne, informacje na tablicach informacji pasażerskiej wyświetlane są zgodnie z zakładanym rozkładem jazdy.

“Także biletomaty nie funkcjonują w pełnym zakresie. Nie działają również telefony, aby móc się z nami skontaktować. Dokładamy wszelkich starań, aby awarię usunąć jak najszybciej. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia” – podaje ZTM.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

11 KOMENTARZE

 1. Ja tak już kilka miesięcy czytam komentarze Szanownego Roman’a i za każdym razem się zastanawiam czy On “nadaje” z Jarosławia czy z Żurawicy…

  Hehe.

 2. Czy Rzeszowskie Termometry też miały awarię? Oby nigdy do tego nie doszło, tragedia na ulicach pewna, cały Rzeszów byłby zakorkowany, od Strzyżowa po Łańcut problemy na drogach, módlmy się o pieniądze na więcej termometrów.

 3. A już myślałem że i tu jest strajk – tablic i biletomatów czyli co ;
  Bunt maszyn i robotów
  czyli ponownie potrzebna bileterka w autobusie zatrudnić
  np.tych nauczycieli co nie chcą uczyć to sru do autobusów a co nauczą kultury bedzie mniej tej mowy na ” K” i ” H” o i prosze jest rozwiązanie

 4. Zwykły atak hakera. Rano zamiast na tablicy pokazywać godzińę odjazdu był napis coś w stylu że pis zablokował miastu obwodnicę południową. Nie wiedzieli co zrobić o to wyłączyli cały system.

Comments are closed.