Zdjęcie: Pixabay

18 kwietnia w Rzeszowie wystartuje AWS Impact Poland dla przedsiębiorców, menadżerów i entuzjastów technologii. Będzie mowa o wykorzystaniu potencjału chmury Amazon Web Services w polskim biznesie.

AWS, największy dostawca chmury publicznej na świecie, wraz z jednym ze swoim kluczowych partnerów w Polsce, spółką Hostersi (AWS Premier Tier Services Partner), spotkają się w Rzeszowie z przedstawicielami biznesu, aby rozmawiać o tym, jak mogą rozwijać swoje organizacje, wykorzystując potencjał chmury obliczeniowej.

W agendzie przygotowano prelekcje i panele dotyczące m.in. strategii migracji do chmury, efektywnego zarządzania kosztami w chmurze, rynkowych trendów oraz innowacji w dziedzinie sztucznej inteligencji (AI).

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dodatkowo, po zakończeniu każdego spotkania, uczestnicy będą mogli wziąć udział w sesji 1:1 z przedstawicielami AWS i Hostersi w celu konsultacji biznesowo/technicznych.

AWS Impact Poland odbędzie się w Apart Hotel 12 przy ul. Podpromie 12 w Rzeszowie. Wstęp jest darmowy po rejestracji na stronie: awsimpactpoland.hostersi.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama