Reklama

Już od 19 kwietnia br. powraca akcja, podczas której można zbadać swój wzrok za jedyne 5 zł! Umówić można wizytę już od dziś w salonach KODANO Optyk w Galerii Rzeszów i CH Nowy Świat. 

Zbadaj swój wzrok na wiosnę!

Smartfon, monitor, telewizor, ostre słońce, suche powietrze – to tylko kilka z wielu codziennych rzeczy negatywnie wpływających na nasze oczy, a o których po prostu nie myślimy, lub po prostu nie zauważamy ich szkodliwego wpływu.

Wielu z nas boryka się z problemami ze wzrokiem bądź chorobami oczu, które zaniedbywane mogą się znacząco pogłębiać. Wizyta u specjalisty jest kosztowna lub czasochłonna. Tymczasem regularne badania wzroku mogą uchronić nas przed nieprzyjemnymi konsekwencjami zaniedbań i pozwolą cieszyć się dobrym widzeniem przez wiele lat. 

Badanie wzroku za 5 zł

Rozwiązanie to wizyta w salonie KODANO Optyk w ramach akcji, w której można zbadać wzrok za 5 zł. Wszyscy chętni, którzy po wcześniejszym umówieniu, zgłoszą się do wybranego salonu KODANO Optyk, będą mogli – bez warunku zakupu okularów – skontrolować swój wzrok i dobrać ewentualną metodę korekcji.

Badanie jest całkowicie bezinwazyjne i poprzedzone wywiadem z pacjentem, a po zakończonej wizycie, wydawana jest recepta wraz z informacją o dalszych zaleceniach.

Dodatkowo w salonach KODANO Optyk można teraz skorzystać z 50% rabatu na zakup pełnych okularów korekcyjnych.

Salony w Rzeszowie
  • KODANO Optyk, Galeria Rzeszów, al. Piłsudskiego 44, tel. 533 972 641
  • KODANO Optyk, CH Nowy Świat, ul. Krakowska 20, tel. 535 856 623

W salonach KODANO Optyk można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

KODANO Optyk

Salony KODANO Optyk należą do grupy KODANO – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi. Do grupy należy także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa KODANO w całości powstała na bazie polskiego kapitału.

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

Oprócz Rzeszowa, salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław i Zielona Góra.

Reklama