Urząd Miasta Rzeszowa, Teatr „Maska” oraz Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie zapraszają chętnych do udziału w XI edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival” – Rzeszów 2015.

W tym roku Festiwal odbędzie się w dniach 5-6 czerwca. Celem imprezy jest konfrontowanie i aktywizowanie międzynarodowych środowisk twórczych i edukacyjnych. Także promowanie osobowości wokalnych, pomoc w podnoszeniu kwalifikacji artystycznych i warsztatowych wokalistów.

W ramach festiwalu odbywa się konkurs na jego  najciekawszą osobowość wokalną. Równolegle organizowane są także przeglądy, które wyłonią najciekawszą kompozycje, najlepszego instrumentalistę oraz największą osobowość sceniczną.

Przesłuchaniom konkursowym przysłuchuje się kilkuosobowe jury złożone m.in. z dziennikarzy telewizyjnych i znanych twórców polskiej sceny muzycznej.

Przypomnijmy, że na poprzednich edycjach Festiwalu rozpoczęła się kariera takich wykonawców jak: zespół Pectus czy obecnej wokalistki grupy Varius Manx.

Zgłoszenia można przesyłać na adres: Teatr „Maska” w Rzeszowie, 35-064 Rzeszów, ul. Mickiewicza 13 z dopiskiem: Zgłoszenie „Rzeszów Carpathia Festival 2015” bądź drogą mailową: anna.czenczek@carpathia.rzeszow.pl w temacie podając swoje imię i nazwisko lub nazwę zespołu i oczywiście dopisek: Zgłoszenie „Rzeszów Carpathia Festival 2015”.

Więcej informacji oraz karta zgłoszenia na stronie: www.carpathia.rzeszow.pl. Udziela ich także pomysłodawczyni i dyrektor artystyczny imprezy Anna Czenczek pod numerem telefonu: 604 117 433.

eMKa

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama