rzeszow-bambini-cafe

Pod nazwą Bambini Cafe działa w Rzeszowie nowa, oryginalna bawialnia dla dzieci. Mieści się przy ul. Wołyńskiej 10 (osiedle Projektant) i połączona jest z restauracją i kafeterią. Bawialnia czynna jest od poniedziałku do niedzieli w szerokim zakresie godzin – od 10:00 do 20:00.  

Dzieci w wieku od 0 do 10 lat

Bawialnia dysponuje szeroką ofertą dla dzieci w wieku od 0 do 10 lat. Oprócz 3 piętrowego małpiego gaju są tam między innymi domki tematyczne, gry z ekranami interaktywnymi czy relaksujące bujaki w strefie maluszka. Dla najmłodszych dzieci wydzielona jest specjalna przestrzeń z zabawkami wspierającymi rozwój.  

rzeszow-bambini-cafe-oferta

W bawialni można też skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Są w niej między innymi makarony, pinsa czy zupy dzielone na porcję dla maluszka i rodzica. Warto wspomnieć o codziennie świeżych deserach czy foccacii, która serwowana jest o poranku. 

Opcja NO-SUGAR

Jedną ze specjalności Bambini Cafe jest organizacja urodzin. Oferta zawiera trzy pakiety do wyboru, w tym opcję NO-SUGAR. Żeby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych terminów czy szczegółów oferty należy skorzystać z bezpośredniego kontakt z bawialnią (dane kontaktowe na dole artykułu).

Zajęcia gordonowskie

Bambini Cafe przygotowuje się do organizacji różnego rodzaju zajęć ogólnorozwojowych, warsztatów i animacji dla dzieci i rodziców. Już teraz prowadzone są tzw. zajęcia gordonowskie, które polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka i uwrażliwiania na dźwięki.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zajęcia wpływają na zwiększenie płynności mowy oraz poprawę dykcji maluchów i młodszych dzieci. Zajęcia są prowadzone w dwóch grupach wiekowych (0 do 12 miesięcy, od 12 do 24 miesięcy).

Funkcje zajęć gordonowskich:

  • wpływ na wszechstronny rozwój dziecka (m.in. rozwój mowy)
  • rozwijanie zdolności muzycznych dzieci
  • wstęp do podjęcia w przyszłości gry na instrumencie
  • zwiększenie predyspozycji do nauki języków obcych.   

Bambini Cafe – adres i kontakt

Wołyńska 10 (osiedle Projektant) 
Godziny otwarcia: od 10:00 do 20:00
Telefon: 789708080 
e-mail: biuro@bambinicafe.pl

Więcej informacji i zdjęć na profilach Bawialni na Facebooku i Instagramie.

rzeszow-bambini-cafe-urodziny

Zdjęcia: Bambini Cafe

Reklama