Reklama

W niedzielę (10 lipca) odbędzie się 7. edycja Pikniku Rodzinnego Parafii  i Osiedla Biała w Rzeszowie. Gwiazdą wieczoru będzie jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo – grupa Bayer Full.

Piknik odbędzie się na placu przy ulicy Kardynała Karola Wojtyły w Rzeszowie. W trakcie pierwszej części imprezy, która rozpocznie się o godz. 14:00, odbywać się będą liczne występy, zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych.

W programie m.in. pokazy artystyczne Rzeszowskiego Domu Kultury, pokaz sekcji zapaśniczej Klubu Stali Rzeszów, strzelnica Związku Strzeleckiego „Strzelec”, pokaz zabytkowych samochodów i motocykli, mecz piłkarski o Puchar Ks. Proboszcza. Na uczestników, którzy wezmą udział  w konkursach, czekają cenne nagrody.

O 20:30 rozpocznie się koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Bayer Full, który znany jest z takich przebojów, jak „Wszyscy Polacy”, „Świat Ci Podaruję” czy „Majteczki w Kropeczki”. Na zakończenie pikniku odbędzie się zabawa taneczna na świeżym powietrzu.

Wstęp na piknik bezpłatny.

Program:

– 14:00 – występy, zabawy i konkursy

– 20:30 – koncert zespołu Bayer Full

– 21:55 – pokaz pirotechniczny

– 22:00 – zabawa taneczna na świeżym powietrzu

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Przeczytaj koniecznie! Wygraj bezpłatną metamorfozę stomatologiczną!

fot. Joanna Kielar

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. Jaki “zespół” taka zabawa.
    A tak poza tym, nie może się to nazywać jak w całym Rzeszowie “dni osiedla” Biała ??? Trzeba w to zawsze wplątywać “siedlisko” tych zboczonych, czarnych transwestytów w sukienkach? Wszędzie muszą wsadzać swoje lepkie łapki? Jak nie dziecku do majtek, to do osiedlowej imprezy?

Comments are closed.