Zdjęcie: materiały Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najlepsza drużyna w nagrodę otrzyma 1000 złotych. Zapisy do turnieju gry w piłkę plażową trwają do 22 lipca. 

Rzeszów Beach Soccer Cup 2022 organizuje klub futsalowy Heiro Rzeszów. To pierwszy taki turniej w naszym mieście. Zawody w formule mini beach soccera zostaną rozegrane 7 sierpnia (niedziela) na boiskach piaskowych Politechniki Rzeszowskiej.

– Mamy nadzieję, że nie trzeba będzie długo czekać na to, by w naszym mieście powstało pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę plażową – mówią organizatorzy Rzeszów Beach Soccer Cup 2022. 

Turniej rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 18:00. Wpisowe wynosi 250 zł od drużyny. Do rywalizacji trzeba zgłosić 10 zawodników. W grze będzie uczestniczyło pięciu zawodników po jednej stronie. Wymiary boiska to ok. 40 x 20 m, bramki 3 x 2. 

Mecze będą rozgrywane w systemie 3 x 7 minut. W przypadku remisu, przewidziana jest 3-minutowa dogrywka, a jeżeli ta nie przyniesie rozstrzygnięcia, to zwycięzcę wyłonią rzuty karne. Każda drużyna rozegra minimum 3 spotkania w turnieju.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Najlepsza drużyna turnieju w nagrodę otrzyma 1000 zł, dla najlepszych ekip przewidziane są także puchary i medale oraz inne drobne upominki. Zgłoszenia do Rzeszów Beach Soccer Cup 2022 trwają do 22 lipca lub wyczerpania miejsc w zawodach. 

Zgłoszenia drużyn należy wysyłać na adres mail: futsal@heiro.pl, w tytule wiadomości trzeba podać Rzeszów Beach Soccer Cup 2022, w treści – nazwę drużyny plus miejscowość, imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za drużynę oraz numer telefonu kontaktowego.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama