10 czerwca w Rzeszowie odbędą się bezpłatne warsztaty Kampanii Bezpieczny Maluch. Przeznaczone są one dla kobiet w ciąży i rodziców, którzy chcą właściwie zadbać o bezpieczeństwo małych dzieci.

Kampania Bezpieczny Maluch już po raz trzeci w tym roku zawita do Rzeszowa. Bezpłatne warsztaty odbędą się 10 czerwca Hotelu Prezydenckim przy ul. Podwisłocze 48.

Od kwietnia każda mama uczestnicząca w warsztatach otrzymuje podręcznik Bezpiecznego Malucha, w którym znajdzie schematy postępowania w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

Tematyka spotkań jest niezmienna, to bezpieczeństwo maluszków w różnych aspektach życia. Ratownik medyczny, instruktor Kampanii będzie prowadził warsztat z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz instruktaż jak bezpiecznie przewozić niemowlę i starsze dziecko w samochodzie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Organizatorzy Kampanii nie zapominają też o ciężarnych, które dowiedzą się, jak bezpiecznie podróżować w ciąży samochodem, a ich partnerzy zdobędą wiedzę pozwalającą udzielić pierwszej pomocy ich ciężarnej partnerce.

Przyszli rodzice, którzy chcą zdobyć wiedzę przekazywaną przez doświadczonych instruktorów powinni zarejestrować się poprzez stronę internetową bezpiecznymaluch.pl/warsztaty. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama