Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Konsultacje z dietetykiem oraz trenerem personalnym, pomiary skład masy ciała na specjalistycznej wadze TANITA, bezpłatne badania krwi, mammografię lub cytologię – to czeka na kobiety, które w najbliższy piątek (26 maja) odwiedzą Zespół Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie.

ZOZ nr 2 w Rzeszowie z okazji Dnia Matki przygotował dla wszystkich mam wiele atrakcji
i bezpłatnych badań. – Dzień Matki to doskonała okazja do tego, aby zadbać o swoje zdrowie i zrealizować niezbędne badania profilaktyczne, o których na co dzień nie pamiętamy – mówi Ewa Skoczyńska, zastępca dyrektora rzeszowskiego ZOZ nr 2.

W najbliższy piątek kobiety będą mogły skorzystać m.in. z konsultacji z dietetykiem oraz trenerem personalnym z Fitness Point, zmierzyć skład masy ciała na specjalistycznej wadze TANITA i wykonać bezpłatne badania krwi, mammografię lub cytologię. Na uczestniczki czeka też wiele innych atrakcji.

ZOZ nr 2 przygotował szeroki wachlarz bezpłatnych świadczeń medycznych, m.in. cztery pakiety badań krwi do wyboru: poziom witaminy D3, morfologia+żelazo+glukoza, próby wątrobowe (ALAT + AspAT) + glukoza, lipidogram (cholesterol + HDL + + TG + LDL) + glukoza

– Liczba pakietów jest ograniczona. Dodatkowo, przez cały dzień panie będą mogły wykonywać pomiary ciśnienia i glukozy we krwi w gabinecie zabiegowym – dodaje Ewa Skoczyńska.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

To nie koniec atrakcji – dla chętnych organizator zaplanował również warsztaty kosmetyczne i porady wizażystki od Mary Kay. Oprócz tego, kobiety będą miały okazję spróbować cateringu dietetycznego, czyli tzw. diety pudełkowej od Light Box oraz porozmawiać na temat właściwego jadłospisu z ekspertkami z Natur House.

– W tym wyjątkowym dniu, naszym pacjentkom zapewniamy również możliwość wykonania badań mammograficznych i cytologicznych, a doświadczona położna poprowadzi warsztaty prawidłowego samobadania piersi na fantomach. To doskonały pomysł na spędzenie Dnia Matki i zrobienie badań profilaktycznych, na które zazwyczaj brakuje czasu. Zdrowa i szczęśliwa mama, to szczęśliwe dzieci – przypomina Ewa Skoczyńska.  

Wydarzenie odbędzie się 26 maja w Przychodni Specjalistycznej-Centrum Diagnostycznym ZOZ nr 2 w Rzeszowie, przy ul. Fredry 9, od 8:00 do 13:30. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Wstęp wolny.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama