Reklama

Jak poprzez zabawę wspierać rozwój dziecka? Jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja niemowlaka? Czy powrót do formy po porodzie jest trudny? Na te i na inne pytania odpowiedzą specjaliści ze Szpitala Pro-Familia, którzy w najbliższą niedzielę poprowadzą bezpłatne warsztaty w Rzeszowie. 

Warsztaty składać się będą z dwóch paneli. Pierwszy poprowadzi dietetyk dr Barbara Piekło i opowie o dylematach współczesnej mamy, czyli o żywieniu w czasie ciąży, w okresie karmienia oraz o powrocie do formy po porodzie.

Drugi panel dotyczyć będzie prawidłowych zasad pielęgnacji maluszka do 3. roku życia. Fizjoterapeutki Agnieszka Dębosz, Anna Jamróz i Joanna Jędrzejek, dyplomowane terapeutki metody NDT-Bobath, opowiedzą m.in. o sposobach wspierania rozwoju dziecka poprzez zabawę.

– Rodzice w trakcie zabawy ze swoją pociechą czy poprzez codzienną pielęgnację mogą wspierać i stymulować naturalny rozwój dziecka. Na warsztatach pokażemy uczestnikom jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja i w jaki sposób bawić się z dzieckiem, aby uzyskać z tego jak najwięcej korzyści dla jego zdrowia – wyjaśnia Agnieszka Dębosz, fizjoterapeutka z Pro-Familii.

Bezpłatne warsztaty odbędą się w najbliższą niedzielę (31 lipca) od godz. 12:00 do 14:00 na Plaży na Dachu (VI piętro Centrum Handlowego Plaza).

Warsztaty są częścią projektu – Familijna Niedziela, która została przygotowana z myślą o całej rodzinie. W programie wydarzenia ponadto warsztaty kosmetyczne i taneczne, pokazy mody, liczne animacje i zabawy dla dzieci.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: