O znaczeniu zdrowej diety w okresie ciąży i karmienia, a także o sposobach wspierania naturalnego rozwoju dziecka w trakcie zabawy oraz poprzez codzienną pielęgnację będą mówić specjaliści podczas bezpłatnych warsztatów dla rodziców. Odbędą się one 12 maja w rzeszowskim szpitalu Pro-Familia.

Warsztaty składać się będą z dwóch paneli. Pierwszy poprowadzi dietetyk dr Barbara Piekło i opowie o żywieniu w czasie ciąży i w okresie karmienia. Drugi panel dotyczyć będzie prawidłowych zasad pielęgnacji maluszka do 3. roku życia. Fizjoterapeutki Agnieszka Dębosz i Anna Jamróz, dyplomowane terapeutki metody NDT-Bobath, opowiedzą m.in. o sposobach wspierania rozwoju dziecka poprzez zabawę.

– Rodzice w trakcie zabawy ze swoją pociechą czy poprzez codzienną pielęgnację mogą wspierać i stymulować naturalny rozwój dziecka. Na warsztatach pokażemy uczestnikom jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja i w jaki sposób bawić się z dzieckiem, aby uzyskać z tego jak najwięcej korzyści dla jego zdrowia – wyjaśnia Agnieszka Dębosz, fizjoterapeutka ze szpitala specjalistycznego Pro-Familia.

Bezpłatne warsztaty odbędą się 12 maja (czwartek) w godzinach od 18:00 do 20:00 w sali konferencyjnej Pro-Familia. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: dietetyk@pro-familia.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama